📋 call center anglisht forex

🕵 Online 173 lexues | ⏳ 7 njoftime ne pritje
Oferta Pune Operatore gjuhet Frengjisht , Gjermanisht dhe Spanjisht Me eksperience ne Tirane
Data: 31/05/2023 15:59

📋 Tirane - Operatore Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operatore Ne Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht !
Jeni ne kerkim te nje pozicioni te ri pune ? Hapen vende te reja pune per operatore ! Kjo eshte mundesia juaj , aplikoni tani !⚫Ofrohet:-Ambjente komode pune-Mundesi rritje profesionale-Trajnime-Bonuse-Orar full time Orari part-time-Festa dhe push...
Oferta Pune operator/e ITALISHT - FRENGJISHT - SPANJISHT - GJERMANISHT - ANGLISHT Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 09:58

📋 Tirane - Operator/e ITALISHT - FRENGJISHT - SPANJISHT - GJERMANISHT - ANGLISHT

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📢APLIKO TANI! 👉🏻 ITALISHT - FRENGJISHT - SPANJISHT - GJERMANISHT - ANGLISHT
Njoftim pune call center, Vende pune,  Call center italisht, Jeni ne kerkim te nje pune te re?🔍 Kjo eshte mundesia juaj!Vende te lira pune per gjuhet :👉🏻 ITALISHT (Full/Part-Time)👉🏻 FRENGJISHT (Full/Part-Time)👉🏻 SPANJISHT (Ful...
Oferta Pune operatore te gjuhes Gjermane, Frenge dhe Spanjolle Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 09:58

📋 Tirane - Operatore Te Gjuhes Gjermane, Frenge Dhe Spanjolle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operator Te Gjuhes Gjermane, Frenge Dhe Spanjolle.
📌Mundesi punesimi per operator te gjuhes Gjermane, Frenge dhe Spanjolle.👉🏻 Kriteret e aplikuesve :🗣️Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese.🥇Vetem me eksperience Pune⏳Disponibilitet per te punuar me orar...
Oferta Pune agjent telefonik ne gjuhen spanjisht dhe italisht Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 09:58

📋 Tirane - Agjent Telefonik Ne Gjuhen Spanjisht Dhe Italisht

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ BestCall Ofron Mundesi Punesimi Si Agjent Telefonik Ne Gjuhen Spanjisht Dhe Italisht
📌BestCall shpall vende vakante pune perdhenbsp;-agjent telefonik ne gjuhen spanjisht dhe italisht👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuhes perkatese🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.⏳...
Oferta Pune agjent telefonik per gjuhen italiane , spanjolle dhe gjermane Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 09:58

📋 Tirane - Agjent Telefonik Per Gjuhen Italiane , Spanjolle Dhe Gjermane

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Pune Per Agjent Telefonik Per Gjuhen Italiane , Spanjolle Dhe Gjermane
🍀Vende pune per Agjent Telefonik per gjuhen  -Italisht -Spanjisht -Gjermanisht⏩ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:🥇 Njohuri shume te mira te gjuheve perkatese⏳ Aftesi shume te mira komunikuese🔺 Ofrojme:💰 Page b...
Oferta Pune operatore te gjuhes italiane Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 11:15

📋 Tirane - Operatore Te Gjuhes Italiane

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferte Pune Per Operatore Te Gjuhes Italiane
📌 Kerkohen te punesohet operatore te gjuhes italiane.👉🏻 Kerkohet:🗣️ Njohje e mire e gjuhes.〽️ Me ose pa eksperience.⏳ Disponibilitet full time.👉🏻 Ofrohet:💸 Rroga baze duke filluar nga 600 euro.💰 Bonuse ditore, javore....
Oferta Pune Operatore ne Gjuhen Gjermane Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 12:14

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhen Gjermane

Pagesa 900 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Pune Per Operatore Ne Call Center Gjuha Gjermane
✅  Vende Pune per Operatore ne Call Center Gjuha Gjermane Behu pjese e ekipit te Alpha Network 💪🏻 📞 👉🏻Kerkohet:✔ +2 vite eksperience ne fushaten RECOVERY🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim e gjuhes 🥇Energji dhe ambicje...
Oferta Pune Agjent , Retention ne gjuhen italisht, anglisht, spanjisht, gjermanisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 12:59

📋 Tirane - Agjent , Retention Ne Gjuhen Italisht, Anglisht, Spanjisht, Gjermanisht

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Rekrutime.al Eshte Ne Kerkim Te Agjent Dhe Retention Per Gjuhe Te Ndryshme
Rekrutime.al eshte ne kerkim te Agjent/Retention per gjuhe te ndryshmeINVESTIME dhe RECUPERO-Italisht - Me / pa eksperience-Anglisht - Me eksperience-Spanjisht - Me eksperience-Gjermanisht - Me / pa eksperience👉🏻 Cfare Ofrojme🥇 Live dhe dat...
Oferta Pune operatore telefonike Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 15:24

📋 Tirane - Operatore Telefonike

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alpha Network Ofron Vende Te Lira Pune Operator/e Telefonike Ne Gjuhen Angleze
▶ Alpha Network ofron vende te lira pune✨ Operator/e Telefonike ne Gjuhen Angleze📌 Kriteret:+2 vite Eksperience ne fushaten RECOVERY 🇬🇧 Orari- 17:00- 01:00 🥳😀Paga: 600€ + 12% per cdo FTD💰📍 Adresa: Bulevardi Zogu i I, Tira...
Oferta Pune Agjente Call Center Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 16:14

📋 Tirane - Agjente Call Center

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohen 30 Agjente Ne Gjuhen Angleze Dhe Gjuhe Te Tjera
📌 Kerkohet te punesohen 30 Agjente ne Gjuhet: AnglishtSpanishtGjermanisht✔ Kriteret: ✅Me eksperience pune✅Trainim i paguar ✅Paga BAZE 600 euro✅BONUSE DITORE/JAVORE/MUJORE✅Kontrat pune🔴Orari i punes 10:00-19:00 ( E Hene-E Premte ...
Oferta Pune agjent paga duke filluar nga 60.000 leke Pa Eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 17:01

📋 Tirane - Agjent Paga Duke Filluar Nga 60.000 Leke

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen 20 Agjente Call Center Italisht Paga Duke Filluar Nga 60.000 Leke
Behuni pjese e nje skuadre energjike!Mjaftoni te dini mire gjuhen Italian edhe  te keni motivin e duhur dhe  jeni juve personi i duhur.Kriteret e Aplikanteve:1-Te jene disponibile  Full-time.2-Te kene eksperience pune perben avantazh.3-Aftesi shu...
Oferta Pune call center Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 17:04

📋 Tirane - Call Center

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Call Center Agent (m/w/d) Italisht Dhe Spanjisht
Call Center Agent (m/w/d) italisht dhe spanjisht📌 Looking for a new job? Start in Avedo Tirana as Customer Service (f/m/d) Spanish or Italian.📌  We are specialists in dialogue marketing and with our 22 call centers in Germany and Europe we ta...
Oferta Pune operatore ne gjuhen Italisht , Spanjisht ,  Anglisht , Frengjisht ,  Gjermanisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 18:23

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhen Italisht , Spanjisht , Anglisht , Frengjisht , Gjermanisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferta Pune Per Operatore Ne Call Center Anglisht Dhe Gjuhe Te Tjera
✅  Oferta pune per operator ne call center ne gjuhet Italisht ,Spanjisht , Anglisht ,Frengjisht , Gjermanisht , 👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuheve🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura ...
Oferta Pune Operatore Gjuha Angleze Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 18:23

📋 Tirane - Operatore Gjuha Angleze

Pagesa 800 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferta Pune Per Operatore Ne Call Center Gjuha Angleze
✅  Oferta pune per Operatore ne Call Center Gjuha Angleze Behu pjese e ekipit te Alpha Network 💪🏻 📞 👉🏻Kerkohet:✔ +2 vite eksperience ne fushaten RECOVERY🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim e gjuhes 🥇Energji dhe ambicje...
Oferta Pune operatore ne gjuhen gjermane, italiane, frenge, greke, portugeze dhe spanjolle. Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 18:23

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhen Gjermane, Italiane, Frenge, Greke, Portugeze Dhe Spanjolle.

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
Oferta Pune Operator Sherbim ndaj klientit italisht, spanjisht Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 18:23

📋 Tirane - Operator Sherbim Ndaj Klientit Italisht, Spanjisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operator Sherbim Ndaj Klientit Italisht Dhe Spanjisht
📌 Po kerkoni nje pune te re?📌 Punesohuni ne Avedo Tirana si-operator i sherbimit ndaj klientit ne italisht dhe spanjisht👉🏻 Perfitimet tuaja• pune e sigurt full-time ose part-time• hyrje e lehte dhe e shpejte permes familjarizimit te ...
Oferta Pune Customer Service (f/m/d) Italian, Spanish Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 18:23

📋 Tirane - Customer Service (f/m/d) Italian, Spanish

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ We Are Looking For Customer Service (f/m/d) Italian, Spanish
📌 Looking for a new job?📌 Start in Avedo Tirana as Customer Service (f/m/d) Italian, Spanish👉🏻 Your benefits• secure job in full or part time• easy and quick entry through remunerated familiarisation and training• extensive employe...
Oferta Pune Krupier/e -Mbikqyrese e makinave Slot -Arketar/e -Recepsioniste -Oficer sigurie -Kamariere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 22:27

📋 Tirane - Krupier/e -Mbikqyrese E Makinave Slot -Arketar/e -Recepsioniste -Oficer Sigurie -Kamariere

Pagesa 150,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Mundesi Punesimi Per Staf
Regency Casino ofron mundesi punesimi per:-Krupier/e-Mbikqyrese e makinave Slot-Arketar/e-Recepsioniste-Oficer sigurie-Kamariere🔸Kriteret e punesimit:-Mosha 21-35 vjec-Eksperienca jo e domosdoshme-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-t...
Oferta Pune Agjente Telefonike ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 23:08

📋 Tirane - Agjente Telefonike ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT

Pagesa 200,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT
👉 Hey të duhet punë!✨ Je në vendin e duhur! ✨⏩ Kompania ALOPRONTO SRL ofron paga bazë më të larta se pjesa më e madhe e kompanive në Shqipëri!💰💸 Bonuse Ditore, Javore, Mujore si dhe 10% Commision për personat që janë në b...
Oferta Pune operatore ne gjuhet Anglisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht, Frengjisht Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 23:22

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhet Anglisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht, Frengjisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per 100 Operator Ne Gjuhet Anglisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht, Frengjisht
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi?📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?!👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne.✅Kerkohen 100 operator apertura conversion dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Anglisht ,Spanjisht, Italisht, ...
Oferta Pune Agent Me eksperience ne Tirane
Data: 02/06/2023 06:09

📋 Tirane - Agent

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Standart Group Kerkon Operator Per Gjuhen Spanjolle !!!
Jeni ne kerkim te nje pune Standart Group ofron vende pune vakante!! Ofrojme kushte komode pune,staff profesional per arritje personale,bashkepunim ne grup! Aplikiantet  duhet te plotesojne keto kritere: -Njohuri te mire te gjuhes Spanjolle ...
Oferta Pune Confutura Adria CLINICA DENTALE Cerca Agenti di Vendita Me eksperience ne Tirane
Data: 02/06/2023 07:43

📋 Tirane - Confutura Adria CLINICA DENTALE Cerca Agenti Di Vendita

Pagesa 800 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Confutura Adria CLINICA DENTALE Cerca Agenti Di Vendita
VOLENTEROSI DI IMPARARE E CONOSCERE ILMONDO DEL TURISMO DENTALE ANCHE SE PRIMA ESPERIENZAPAGA BASE 800 EURO+ BONUS CIRCA 1000 EURO.POSSIBILITÀ DI VIAGGIO + BONUS MENSILI INCORAGGIANTINUOVE HOT LEADS GIORNALIERE!Rruga Hoxha [email protected] _adria ...
Oferta Pune 3 rrobaqepse, 2 qendistare dhe prestare Me eksperience ne Tirane
Data: 31/05/2023 15:50

📋 Tirane - 3 Rrobaqepse, 2 Qendistare Dhe Prestare

Pagesa 65,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Rrobaqepesi Per Fustane Mbremjesh Ofron Mundesi Punesimi Per 3 Rrobaqepse, 2 Qendistare Dhe Prestare
Rrobaqepesi  per fustane mbremjesh ofron mundesi punesimi -3 rrobaqepse,-2 qendistare - prestare✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike...
Oferta Pune operatore ne gjuhen italiane Me eksperience ne Tirane
Data: 31/05/2023 15:59

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhen Italiane

Pagesa 1,500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferte Pune Si Operatore Per Fushaten Luce&gas
📌Kerkohen te punesohen operatore per fushaten lucedhegas👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuhes🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.⏳Disponibilitet per te punuar full-time.👥Pozitivi...
Oferta Pune Pastruese/Pjatalarese dhe Pastrues Peshku Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 31/05/2023 17:15

📋 Tirane - Pastruese/Pjatalarese Dhe Pastrues Peshku

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant Grepi I Arte Ofron Vende Pune Per Pastruese/Pjatalarese Dhe Pastrues Peshku
🍴 Restorant "Grepi i Arte" ofron vende pune per:🙎‍♀️🍽  Pastruese/Pjatalarese🙎‍♂️🐠 Pastrues Peshku ✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe k...
Oferta Pune Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 31/05/2023 21:11

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Vinoteke Afa Ofron Mundesi Punesimi Ne Pozicionin E Kamarier/e
📢Bar Vinoteke Afa ofron pozicion pune si: 🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe me etike profesionale😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes⚡ Ambjent komod dhe kushte t...
Oferta Pune -Ndihmes Piciere -Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 31/05/2023 21:11

📋 Tirane - -Ndihmes Piciere -Shitese

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Laguna SHPK Ofron Mundesi Punesimi Per Pozicionet: Ndihmes Piciere Dhe Shitese
⏩ Laguna SHPK e njohur ne treg per prodhimin dhe shitjen e picave dhe akulloreve,momentalisht me dy pika shitjeje te pozicionuara njera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit dhe tjetra ne Rrugen e Elbasanit,✅ Ofron mundesi punesimi per pozicionet:-Nd...
Oferta Pune Kuzhiniere , Ndihmes kuzhiniere,Ndihmes kamarier, Kamarier Me eksperience ne Tirane
Data: 31/05/2023 21:11

📋 Tirane - Kuzhiniere , Ndihmes Kuzhiniere,Ndihmes Kamarier, Kamarier

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lezet Te Kalaja E Tiranes Ofron Mundesi Punesimi Per Staf 
Lezet te Kalaja e Tiranes ofron mundesi punesimi per pozicionet:-Kuzhiniere ( 8 ore pune)💰 Page 60.000 Leke + bonuse⏳ 1 dite ne jave pushim+ leje vjetore-Ndihmes kuzhiniere ( 8 ore pune)💰 Paga fillon me 40.000 Leke + bonuse⏳ 1 dite ne jave...
Oferta Pune Banakier, Ndihmes picier, Kuzhinier dhe Ndihmes kuzhinier Me eksperience ne Tirane
Data: 31/05/2023 21:11

📋 Tirane - Banakier, Ndihmes Picier, Kuzhinier Dhe Ndihmes Kuzhinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferte Pune Nga Pizzarte Per Kuzhinier, Banakier, Ndihmes Picier Dhe Ndihmes Kuzhinier
Pizzarte ofron mundesi punesimi per- Kuzhinier- Ndihmes Picier- Banakier- Ndihmes Kuzhinier✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv👉...
Oferta Pune krepiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 31/05/2023 23:10

📋 Tirane - Krepiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferte Pune Nga Kreperi Milano Per Krepiere
Kreperi Milano ofron mundesi punesimi per Krepier/eKriteret e punes1. Kandidatet me ose pa eksperience punedhenbsp;2. Te jene te sjellshem me stafin dhe klientetOfrohet:dhenbsp;1.Pagese e kenaqshme2. Kushte te mira puneAdresa: Rruga ''Myslym Shyri''...
Oferta Pune Agjente telefonik ne gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 09:58

📋 Tirane - Agjente Telefonik Ne Gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Vakante Pune Per Agjent Telefonik N Gjuhet Spanjisht,Frangjisht,Gjermanisht,Anglisht
👉Mundesi punesimi per agjente  telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme:- Spanjisht- Frengjisht- Gjermanisht- AnglishtOfrohen :- Ambiente pune komode, dinamike dhe sf...
Oferta Pune Kamarier/e, Sanitare,Banakier Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 09:58

📋 Tirane - Kamarier/e, Sanitare,Banakier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Dea Cafe Ofron Mundesi Punesimi Per Kamarier/e, Banakiere Dhe Sanitare
☕dhenbsp;Dea Cafe shpall vende vakande per pozicionet:👉 Kamarier/e👉 Sanitare👉🏼Banakier⏩dhenbsp;Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe kli...
Oferta Pune Kamarier/e -Ndihmes kamariere -Ndihmes kuzhunier -Sanitare -Pjatalarese Me eksperience ne Vlore
Data: 01/06/2023 09:58

📋 Vlore - Kamarier/e -Ndihmes Kamariere -Ndihmes Kuzhunier -Sanitare -Pjatalarese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Maison Des Chefs Ofron Mundesi Punesimi Per Staf
Maison des Chefs shpall vende vakante pune per:dhenbsp;-Kamarier/e-Ndihmes kamariere-Ndihmes kuzhunier-Sanitare-Pjatalarese✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klie...
Oferta Pune teknik ekspresi dhe agjent shitje Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 09:58

📋 Tirane - Teknik Ekspresi Dhe Agjent Shitje

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ TSB Shpk Kerkon Te Punesoje Teknik Ekspresi Dhe Agjent Shitje
📌 TSB shpk kerkon te punesoje Teknik Ekspresidhenbsp;📈 me eksperience te meparshme ,😊 kushte shume te mira punedhenbsp;💸 page e kenaqshmedhenbsp;🎉 staf mikepritesdhenbsp;🌟 Agjent shitje✔ me eksperience pune,✅ preferohet te jete...
Oferta Pune Mesuese dhe Kuzhiniere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 12:59

📋 Tirane - Mesuese Dhe Kuzhiniere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Primus Gradus Ofron Vende Pune Per Mesuese Dhe Kuzhiniere
✨Primus Gradus ofron vende pune per Mesuese dhe Kuzhiniere 📌  KRITERET:✅Te kene eksperience pune 🌟 Te jene etike dhe te sjellshme si me stafin e punes dhe femijet⏩OFROJME:💰Page te kenaqshme 😊Kushte te mira pune dhe ambient mikp...
Oferta Pune Account Manager Financiar te gjuhes Italiane dhe Spanjolle! Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 12:59

📋 Tirane - Account Manager Financiar Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle!

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Next Shpk Ofron Mundesi Punesimi Per Account Manager Financiar Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle!
📌Next shpk ofron mundesi punesimi per:-Account Manager Financiar te gjuhes Italiane dhe Spanjolle!👉🏻dhenbsp;Kerkohet: ​⏳dhenbsp;Disponibilitet full time, nga ora 10:00 deri ne 19:00,🗣️E folur e rrjedhshme e gjuheve te lartpermendur...
Oferta Pune Ndihmes kuzhiniere , Sanitare Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 12:59

📋 Tirane - Ndihmes Kuzhiniere , Sanitare

Pagesa 35,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
Oferta Pune Kamarier/e Bari ,Kamarier/e Restoranti ,Pjatalarese Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 13:20

📋 Tirane - Kamarier/e Bari ,Kamarier/e Restoranti ,Pjatalarese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Njoftim Pune Nga Bar Restorant Bujtina Jone Per Kamarier/e Bari ,Kamarier/e Restoranti Dhe Pjatalarese
Bar Restorant "Bujtina Jone" ofron mundesi punesimi -Kamarier/e Bari-Kamarier/e Restoranti -Pjatalarese✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸 te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes🔸te jene korrekte dhe disponi...
Oferta Pune operator ne gjuhet Gjermanisht , Frengjisht , Spanjisht, Italisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 14:21

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhet Gjermanisht , Frengjisht , Spanjisht, Italisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Mundesi Punesimi Per Operatore Ne Gjuhet Gjermanisht , Frengjisht , Spanjisht, Italisht
✅ Ofrohet mundesi punesimi per Operatore ne gjuhet  :Gjermanisht , Frengjisht , Spanjisht, Italisht ,✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:〽️Kandidatet me ose pa eksperience te meparshme🥇 Njohuri te mira te gjuheve te ke...
Oferta Pune Agjent Telefonik ne gjuhet spanjolle dhe italiane Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 18:23

📋 Tirane - Agjent Telefonik Ne Gjuhet Spanjolle Dhe Italiane

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Agjente Telefonik Ne Gjuhen Spanjolle Dhe Italiane
📌 Nuk po ju vleresojne sa e meritoni?📌 Kjo eshte mundesia juaj per te bere para...bashkohu me skuadren tone !👉🏻 Kerkojme agjente telefonik me eksperience ne gjuhet:*spanjolle*italiane👉🏻 Kushtet qe ofrojme:💰 Bonuse mujore dhe jav...
Oferta Pune Team leader dhe Agjente ne gjuhen italiane Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 18:23

📋 Tirane - Team Leader Dhe Agjente Ne Gjuhen Italiane

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Pjatalarese/Sanitare Me eksperience ne Himare
Data: 01/06/2023 18:23

📋 Himare - Pjatalarese/Sanitare

Pagesa 80,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant Cibo Mare E Terra Ofron Mundesi Punesimi Per Kamarier Restoranti Dhe Pjatalarese/Sanitare
Restorantdhenbsp;Cibo Mare E Terra ofron mundesi punesimi per -Pjatalarese/Sanitaredhenbsp;-Kamarier restoranti (te dije gjuhen angleze ode italiane, me eksperience)✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet preferohendhenbsp; me eksperience te meparshme p...
Oferta Pune call center Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 01/06/2023 18:23

📋 Durres - Call Center

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohen Operator Telefonik Leads Generation Te Gjuhes Italiane
📌 Kerkohet te punesohen operator telefonik Leads Generation te Gjuhes Italianedhenbsp;🍀dhenbsp; Kerkohet:🔝 Njohuri te mira te gjuhes perkatese💼 Kandidatet me ose pa eksperience pune ne CC🙋‍♀ Energjik dhe me deshire per pune✅ Ofr...
Oferta Pune Ndihmese ne banak, Pjatalarese , Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 18:23

📋 Tirane - Ndihmese Ne Banak, Pjatalarese , Sanitare

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lake View Ofron Mundesi Punesimi Si Ndihmese Ne Banak,Pjatalarese Dhe Sanitare
Lake View kerkon te punesoje:-Ndihmese ne banak-Pjatalarese( per te lare gota, filxhan dhe mirembajtje banaku) -Sanitare ✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me ose pa eksperience pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te sh...
Oferta Pune Retention per gjuhen Italiane Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 18:23

📋 Tirane - Retention Per Gjuhen Italiane

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Te Lira Pune Ne Call Center Per Gjuhen Italiane
Kompani qe operon ne fushen e Call Center ofron vende pune per:dhenbsp;-Retention ne gjuhen italiane👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuhes italiane〽️Eksperience ne fushata te ndryshme ne Call Center.🥇Energji dhe amb...
Oferta Pune Menaxher Shitjesh Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 19:53

📋 Tirane - Menaxher Shitjesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ SOLE MIO SHPK OFRON VENDE PUNE PER MENAXHER SHITJESH
✅ SOLE MIO SHPK  OFRON VENDE PUNE  MENAXHER SHITJESH SOLE MIO SHPK ne fushen e perpunimit, prodhimit te letres, kartonave,letres higjenike te perdorimeve, te madhesive dhe llojeve te ndryshme dhe te lendes se pare, importit te artikujve te nd...
Oferta Pune Dado Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 21:03

📋 Tirane - Dado

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 40-50 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Dado Per Femije 3 Vjec
dhenbsp;😊dhenbsp;Kerkohet te punesohet Dado per femije 3 vjecdhenbsp;👉🏻Kriteret:dhenbsp;-Mosha 40- 55 vjecedhenbsp;-Etike dhe korrektesi ne pune-Te jete serjoze familjare dhe komunikuese me femijendhenbsp;✨ Ofrohet:-Page e mire-Oraridhenb...
Oferta Pune Zgarist -Kamarier/e -Banakier/e -Sallatier-Shofer Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 21:03

📋 Tirane - Zgarist -Kamarier/e -Banakier/e -Sallatier-Shofer

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Sofra Te Pazari Ofron Mundesi Punesimi Per Staf
Sofra te Pazari ofron mundesi punesimi per:-Zgarist-Kamarier/e-Banakier/e-Sallatier-Shofer✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me...
Oferta Pune Kamarier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 22:11

📋 Tirane - Kamarier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Per Kamarier
📌 Ofrohet Vend Pune per Kamarierdhenbsp; ⏩dhenbsp;Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes✅Me ...
Oferta Pune Zgarist, Sanitare, Kamarier, Banakier Me eksperience ne Himare
Data: 01/06/2023 22:27

📋 Himare - Zgarist, Sanitare, Kamarier, Banakier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant Ne Himare Ofron Mundesi Punesimi Per Kamarier, Banakier Dhe Kuzhinier
Restorant ne Himare ofron mundesi punesimi-Kamarierdhenbsp;-BanakierKuzhinier✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profes...
Oferta Pune Agjent Turizmi Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 02/06/2023 06:09

📋 Tirane - Agjent Turizmi

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Select Tours Ofron Vende Vakante Per Agjente Turizmi
✨ Select Toursdhenbsp; Vende Vakante per Agjente Turizmidhenbsp;✅ Kriteret :dhenbsp;▪ Kandidatet me ose pa eksperiencedhenbsp;▪ Aftesi te mira komunikuese ,▪ Te pergjegjshem ne orarin e punes ,▪ Te motivuar per te fituar dhe per tu rritu...
Oferta Pune Motorrist / Shperndares porosish Pa Eksperience ne Tirane
Data: 02/06/2023 08:10

📋 Tirane - Motorrist / Shperndares Porosish

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Motorrist Per Bar & Lounge
The ÇÁ ÇA bar dhe lounge ofron vend pune Motorrist ! Ofrohen: Kushte te mira pune Page e kenaqeshme Ju lutem kontaktoni ne numrin e shenuar per cdo pyetje apo informacion! Ju mirepresim!...
Oferta Pune Kamarier Me eksperience ne Tirane
Data: 02/06/2023 07:24

📋 Tirane - Kamarier

Pagesa 30,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Kamarier
Kerkohet Kamarier me eksperienc pune ,, Te jete i komunikueshem dhe korrekt ne pune. Paga e kenaqshme me siguracione. ...
Oferta Pune Operator telefonik Pa Eksperience ne Tirane
Data: 02/06/2023 02:35

📋 Tirane - Operator Telefonik

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Operator Telefonik Per GJERMANISHT!
Albania Contact Center po kerkon per operator ne gjuhen GJERMANE!! Paga konkurruese dhe orare fleksibel. Ambient pune komod dhe per me teper mundesi e MENJEHERSHME punesimi. APLIKO TANI! ...
Oferta Pune Puntore shtepie Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 22:55

📋 Tirane - Puntore Shtepie

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ KERKOJME PUNETORE SHTEPIE
KERKOJ NJE ZONJE PER PUNETORE SHTEPIE,ESHTE E RENDESISHME TE DI TE HEKUROSE DHE SISTEMOJE RROBAT.TE JETE E DISPONUESHME GJATE VERES TE VI ME NE NE SHTEPINE NE DHERMI (KUPTOHET ME PAGESE EXTRA).PREFEROJ TE KETE EKSPERIENCE PUNE. PAGA E KENAQSHME DHE ...
Oferta Pune Recepsionist ne palester Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 21:01

📋 Tirane - Recepsionist Ne Palester

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Recapsioniste Per Palester
Kerkohet recepsioniste per palester...
Oferta Pune Agjent shitje Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 20:30

📋 Tirane - Agjent Shitje

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Agjent Shitje Me Terren
Ju-En Group kerkon te punesoj agjent shitje ne terren...
Oferta Pune barista , kunefe kuzhinier. Pa Eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 20:15

📋 Tirane - Barista , Kunefe Kuzhinier.

Pagesa 350 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Dyqan Embelsire Turke Kerkon Per Kunefe Banakiere. Nuk Ka Nevojë Për Përvojë
Kerkojme nje banakiere vajze qe te kete aftesi te punoje me turne ne mengjes ose ne turn mbremje dhe te pergatis , kafe , caj dhe kunafa ose bakllava sipas porosise ....
Oferta Pune Shofer Kamioni Ekspert/Profesionist ne Tirane
Data: 01/06/2023 20:04

📋 Tirane - Shofer Kamioni

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Ekspert/Profesionist
❱ Oferta Pune ❱ Vend I Lire Pune Shofer Kamioni
Vend i lire pune shofer kamioni . Te kete eksperienc ne kamion. Pagesa ne varesi te aftesive....
Oferta Pune Ing.Ndertimi Pa Eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 19:02

📋 Tirane - Ing.Ndertimi

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Inxhinier/e Ndertimi
V dhe CE Studio kerkon te punesoje Ing.Ndertimi ne kohe te plote. Kriteret: - Te jete diplomuar ne Ing.Ndertimi - Te njohe mire programin AutoCAD - Te kete etike profesionale dhe aftesi te mira komunikimi - Nuk kerkohet eksperience e meparsh...
Oferta Pune Menaxher Shitjesh Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 31/05/2023 15:34

📋 Tirane - Menaxher Shitjesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vend I Lire Pune Per Menaxher/e Shitjesh
✅ Vend i lire pune per Menaxher/e Shitjeshdhenbsp;Dëshiron të punosh në një nga zonat më elitare në Tiranë? Një profesion që të jep mundësinë të fitosh çdo ditë në bazë të dëshirës që ke për te punuar dhe ambicie për tu rrit...
Oferta Pune banakier/e Me eksperience ne Vlore
Data: 31/05/2023 15:59

📋 Vlore - Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Banakier/e Ne Turnin E 1 0692055290
Ofrohen vende pune ne pozicionin edhenbsp;-Banakier/e turn i 1 (orari 07:00-15::00)✅ Kriteret e punes:💼Te kete eksperience te meparshme pune😊Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jete i shkathet dhe pozitiv👉Te jete korrekt dhe ...
Oferta Pune Konsulent Marketingu ne gjuhen Angleze Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 31/05/2023 15:59

📋 Tirane - Konsulent Marketingu Ne Gjuhen Angleze

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Konsulent Marketingu Ne Gjuhen Angleze
 ✅ Mundesi punesimi Konsulent Marketingu ne gjuhen Angleze⚡  Kriteret: ▪ Të keni aftësi komunikuese në gjuhën Angleze (nivel B1,B2,C1)▪ Të keni dëshirë për tu rritur financiarisht dhe profesionalisht 📈 Ne ofrojmë:• Ambient...
Oferta Pune Kamarier Me eksperience ne Durres
Data: 31/05/2023 21:09

📋 Durres - Kamarier

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Favela Chic Shpall Vende Vakante Pune Per Kamarier Sezonal
Favela Chic ofron mundesi punesimi per -Kamarier sezonal⏩ Kriteret e kandidateve:🙋‍♀️ Te jene te rregullt dhe me etik ne pune😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet📌 Te kene perkushtim gjate orarit te pun...
Oferta Pune -Kamarier/e -Shitëse  -Magaziniere -Sanitare  Me eksperience ne Tirane
Data: 31/05/2023 21:11

📋 Tirane - -Kamarier/e -Shitëse -Magaziniere -Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Someg Bakery Po Kerkon Te Zgjeroje Stafin
📢 SOMEG kerkon te zgjeroje staf, kerkohet te punesohet:dhenbsp;-Kamarier/e-Shitësedhenbsp;-Magaziniere-Sanitaredhenbsp;⏩dhenbsp;Kriteret e punes:📌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;😊 Te jene te sjellshem m...
Oferta Pune Ndihmes kuzhiniere , Sanitare, Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Lezhe
Data: 31/05/2023 21:11

📋 Lezhe - Ndihmes Kuzhiniere , Sanitare, Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Hotel Flamingo Ofron Vende Pune Per Ndihmes Kuzhiniere Kamarier/e Dhe Sanitare
⏩ Njoftim pune; Staf ne Shengjin Hotel "Flamingo" kerkon te punesoje: -Ndihmes Kuzhiniere -Sanitare -Kamarier/e ✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: 🔸 te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes ...
Oferta Pune Ndihmes Banakiere Kamariere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 09:58

📋 Tirane - Ndihmes Banakiere Kamariere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vanilla Ice Kerkon Te Zgjeroj Staf
Ndihmes Bankaiere dhe Kamarieredhenbsp;🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe me etike profesionale😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes⚡ Ambjent komod dhe kushte te mira ...
Oferta Pune Ndihmes Kuzhinier, Pjatalares, Kamarier, Ndihmes Kamarier  Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 01/06/2023 09:58

📋 Vlore - Ndihmes Kuzhinier, Pjatalares, Kamarier, Ndihmes Kamarier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Panorama Bar Restorant Kerkon Te Punesoj Ndihmes Kuzhinier, Pjatalares, Kamarier, Ndihmes Kamarier
▶Panorama Bar Restorant kerkon te punesoj :Ndihmes Kuzhinier, Pjatalares, Kamarier, Ndihmes Kamarierdhenbsp;dhenbsp;✅ Ofrojme :dhenbsp;💸Page te kenaqshmedhenbsp;🍀 Staf i sjelleshem dhe mikeprites!dhenbsp;🏠 Sigurojme fjetjen , ngreniendh...
Oferta Pune kamarier Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 10:33

📋 Tirane - Kamarier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ MEMU BAR Kerkon Kamarier Me Eksperience
Ofrohen vende te lira pune tek MEMU BAR ne pozicionin kamarierKriteret e punes:Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkpunuese.Te jene etike gjate orarit te punes.Te jene te shkathet dhe pozitive.Ne ofrojme:Kushte shume te mira pune.Ambient komo...
Oferta Pune OPERATORE TELEFONIKE per Gjermanisht dhe Italisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 12:59

📋 Tirane - OPERATORE TELEFONIKE Per Gjermanisht Dhe Italisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Operator/e Marketingu Per Gjermanisht Dhe Italisht
📌Kerkohen operator/e  Marketingu per Gjermanisht dhe Italisht👉🏻 Kerkesat :1. Te kete aftesi te mira komunikimi 2. Te jete e pergjegjme ndaj punes ne grup3. Mundesi punesimi full time4.Nga e Hena-Te Premte , Orari 10:00 - 19;00👉🏻Ofr...
Oferta Pune Rrobaqepese Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 18:23

📋 Tirane - Rrobaqepese

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Rrobaqepese Ne Tirane
🔸Kriteret e punesimit:-Te jene etike dhe korrekte ne pune-Preferohen te kene eksperience te meparshme pune ne rrobaqepsi-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-time ose part- time, sipas kerkeses🔸Ofrohet📲Te gjithe kandidatet e inte...
Oferta Pune Shitese Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 18:23

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohet Shitese Tirane
dhenbsp;Kerkohet te punesohet Shitese Tirane6. Te kete eksperience ne shitje te produkteve kozmetike...
Oferta Pune Agjent telefonik ne gjuhet anglisht, italisht, spanjisht Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 19:53

📋 Tirane - Agjent Telefonik Ne Gjuhet Anglisht, Italisht, Spanjisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Agjent Telefonik Ne Gjuhet Anglisht, Italisht, Spanjisht
📌 Jemi ne kerkim te personave ambicioz dhe me aftesi te mira komunikimi per pozicionin e agjentit telefonik:✅Junior dhe Closer (me edhe pa eksperience) ✅ Ne gjuhet: -    Anglisht, (Full-time)-    Italisht, (Full/Part-time)-    Span...
Oferta Pune punonjese ne agjensi turistike Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 21:03

📋 Tirane - Punonjese Ne Agjensi Turistike

Pagesa 400 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Rey Rental Car Ofron Mundesi Punesimi Per Punonjese Ne Agjensi Turistike
Rey Rental Car ofron mundesi punesimi per-Punonjese ne agjensi turistike✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:▪ Te kete njohuri shume te mira te gjuhes Angleze▪ Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes▪ Te kene ekspe...
Oferta Pune Sanitare Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 21:33

📋 Tirane - Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Stockholm Coffee&Lounge Shpall Vend Vakant Per Sanitare
📌Stockholm Coffeedheamp;Lounge ofron mundesi punesimi per:dhenbsp;-Sanitare (turn i 2)✅Ofrohet:💸Paga e kenaqshmedhenbsp; 30 000 leke + siguracionet⏳ 1 dite ne jave pushim- Mundesohet vakt ushqimidhenbsp;🥇dhenbsp;Kushte shume te mira pun...
Oferta Pune Kamarier/e, Hostes Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 02/06/2023 07:22

📋 Tirane - Kamarier/e, Hostes

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Chloe 2 Ofron Mundesi Punesimi Per Kamarier Dhe Hostes
☕dhenbsp;Bardhenbsp;Chloe 2dhenbsp;dhenbsp;ofron mundesi punesimi per👉Kamarier🙋‍♀️Hostes⏩dhenbsp;Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullta dhe etike ne pune😊 Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me stafin dhe ...
Oferta Pune Zgarist ne zgare qymyri dhe Banakier Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 18:27

📋 Tirane - Zgarist Ne Zgare Qymyri Dhe Banakier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Fishop Kerkon Te Punesoje Zgarist Ne Zgare Qymyri Me Eksperince Dhe Banakier
Fishop kerkon te punesoje Zgarist ne zgare qymyri me eksperince dhe Banakier:✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profes...
Oferta Pune Shitese Pa Eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 18:26

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojet SHITESE
KERKOHET SHITESE Puna me turne te alternuara, 1 dite pushimi ne jave, siguracione, pagesa 40000...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 18:21

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Shitese
Kerkohet te punesohet nje vajze ne pozicionin shitese. Duhet te jete e komunikueshme dhe e shkathet ...
Oferta Pune Ekonomist Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 16:19

📋 Tirane - Ekonomist

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Ekonomist
Ju-En Group kerkon te punsoje ekonomist (mashkull) Paga shume e mire....
Oferta Pune Menaxher Lokali  Kasiere ne banak self service Vajze per sherbim ne banak vet sherbimi Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 16:09

📋 Tirane - Menaxher Lokali Kasiere Ne Banak Self Service Vajze Per Sherbim Ne Banak Vet Sherbimi

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Baraku Event Kerkon Te Zgjeroj Staf
✅ Barakudhenbsp;Event kerkon te punesoje:dhenbsp;Menaxher Lokalidhenbsp;Kasiere ne banak self serviceVajze per sherbim ne banak vet sherbimi⚡dhenbsp;Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem...
Oferta Pune agjent shitjeje Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 15:57

📋 Tirane - Agjent Shitjeje

Pagesa 300 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Agjent Imobiliar
RE/MAX Alpha pjese e rrjetit imobiliar me te madh ne bote, me 25 zyra dhe 200 konsulente imobiliar, po kerkon te rekrutoje Konsulent Imobiliar. Ne po kerkojme persona te cilet kane deshire per te punuar ne shitje dhe deshirojne te rriten profesiona...
Oferta Pune INXHINIER NDERTIMI Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 15:33

📋 Tirane - INXHINIER NDERTIMI

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ INXHINIER NDERTIMI
REFAB CONSTRUCTION eshte ne kerkim te kandidateve per pozicionin vakant si: Inxhinier Ndertimi. Inxhinieri i Ndertimit do te kete si detyre funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve te ndertimit ne perputhje me projektin, preventivin, spec...
Oferta Pune Graphic Designer Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 14:38

📋 Tirane - Graphic Designer

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Vend Pune Graphic Designer (Grafik Dizajner)
Univers Promotions eshte themeluar ne vitin 2007, dhe brenda nje kohe shume te shkurter ka arritur te jete kompania lider e tregut te produkteve promocionale dhe shtypkrimeve dixhitale ne Shqiperi, duke i sherbyer nje game shume te gjere klientesh, ...
Oferta Pune kamarier pjatalarese ndihmese ne banak Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 13:48

📋 Tirane - Kamarier Pjatalarese Ndihmese Ne Banak

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Lake View Kerkon Te Punesoje Kamarier Edhe Pjatalarese/ndihmese Ne Banak
Lake View kerkon te punesoje:-Ndihmese ne banak-Pjatalarese-Kamarier✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me ose pa eksperience pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:💵 Pa...
Oferta Pune Agjent shitje , Menaxhere terreni (femer) Me eksperience ne Tirane
Data: 31/05/2023 15:59

📋 Tirane - Agjent Shitje , Menaxhere Terreni (femer)

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
Oferta Pune Zgarist, Banakier Me eksperience ne Tirane
Data: 31/05/2023 16:14

📋 Tirane - Zgarist, Banakier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Fishop Ofron Mundesi Punesimi Per Zgarist Dhe Banakier
Fishop ofron mundesi punesimi ne pozicionin e punes Zgarist dhe Banakier: ✅  Kriteret e punes:  👉 Kerkohet zgarist ne zgare qymyri.👉 Kerkohet banakier.💼 Perparesi kane kandidatet me eksperince.😊 Te jene te sjellshem me stafin d...
Oferta Pune Ndihmes kuzhinier dhe receptioniste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 17:32

📋 Tirane - Ndihmes Kuzhinier Dhe Receptioniste

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Fast Food Mevlani Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier Dhe Receptioniste
🔺Fast Food Mevlani kerkon te punesoje:👨‍🍳-Ndihmes Kuzhinierdhenbsp;📈 Receptioniste⏩Kriteret:dhenbsp;-Preferohen kandidate me eksperience te meparshme pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet.⏩Ofrohen:- ...
Oferta Pune Retention dhe Agjente Telefonik ne gjuhen Italiane. Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 18:23

📋 Tirane - Retention Dhe Agjente Telefonik Ne Gjuhen Italiane.

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ FX Solution Company Ofron Vende Pune Per Retention Dhe Agjente Telefonik Ne Gjuhen Italiane.
📌 Deshironi nje pune me te ardhura te kenaqshme?🗣️ FX Solution Company ofron vende pune perRetention dhe Agjente Telefonik ne gjuhen Italiane.👉🏻 Ofrojme:💸 Pagese baze 600 Euro per Agjente Telefonik dhe cmime te larta per cdo FTD duk...
Oferta Pune Financiere Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 18:23

📋 Tirane - Financiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferte Pune Nga Firma Euroidea Per Financier
Firma Euroidea ofron vende pune per Financier✅Kriteret e punes:-te kete mbaruar shkollen per finance-kontabilitet (min Bachelor)-te kete eksperience mbi 2 vjetdhenbsp;-te dije te perdori programin Finance 5 dhe procesin e fiskalizimit-te jete i af...
Oferta Pune Kasiere Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 18:23

📋 Tirane - Kasiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
Oferta Pune punetore magazine mekanik ndihmes mekanik Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 18:23

📋 Tirane - Punetore Magazine Mekanik Ndihmes Mekanik

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ AGROTECH ALB Kerkon Te Punesoje Punetore Magazine ,Mekanik Dhe Ndihmes Mekanik
AGROTECH ALB  kerkon te punesoje-Punetore Magazine -Mekanik -Ndihmes Mekanik ⏩ Kriteret e punes:💥 Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 🙍‍♀️ Mosha 30-50 vjec. ✅ Ofrohet: 😊 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprit...
Oferta Pune Kamarier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 22:56

📋 Tirane - Kamarier

Pagesa 1,500 Euro ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Picajol, Kamarier, Zgarist, Ndihmes Kuzhinje, Kuzhinjer
Kerkohet Picajol, Kamarier, Zgarist, Ndihmes Kuzhinje, Kuzhinjer ...
Oferta Pune Pastruese dhe ndihmes/e kuzhinier Fillestar/Pak eksperience ne Himare
Data: 01/06/2023 13:38

📋 Himare - Pastruese Dhe Ndihmes/e Kuzhinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojm Pastruese, Dhe Ndihmes Kuzhinier/e, Pranojm Edhe Ne Cift.
Kerkojm Pastruese dhe ndihmes kuzhinier/e, pranojm edhe ne cift. ...
Oferta Pune furrxhi Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 13:12

📋 Tirane - Furrxhi

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Furrxhi
Bakery Balliu (furre buke dhe pasticeri) kerkon te punesoje furrxhi me eksperience pune dhe orar i plote. Paga shume e kenaqshme! Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e tel. ...
Oferta Pune Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 12:35

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Bar Monk Kerkon Te Punesoje Kamarier/e
Bar Monk kerkon te punesoje  kamarier/e.⏩ Kriteret e kandidateve:🙋‍♀️ Te jene te rregullt dhe me etik ne pune.😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet.📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes.✅Me ose ...
Oferta Pune Banak, Barist Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 01/06/2023 12:20

📋 Durres - Banak, Barist

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Vollga Durrës Banakier, Kamarier, Barist, Sanitare
Vollga Durrës kërkohen Banakier, Barist, kamarier, sanitare për gjithë vitin. ...
Oferta Pune punonjese recepsioniste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 11:54

📋 Tirane - Punonjese Recepsioniste

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkese Per Punonjese
Kerkese per recepsioniste ...
Oferta Pune SHITESE Pa Eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 11:46

📋 Tirane - SHITESE

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ KERKOJME SHITESE
JANE DY POZICIONE PUNE 🔻Kerkojme staff Bellissima Design tek brryli🔻 ▪️Pozicioni: Shitese ▪️Orari: 8 ore pune ▪️Bonuse: Te dielat pushim ▪️Pluse: Bakshishet i mer staffi ▪️Pagesa starton: 40.000 lek/muaj (plus si...
Oferta Pune Banakiere, Kamariere Me eksperience ne Tirane
Data: 31/05/2023 10:15

📋 Tirane - Banakiere, Kamariere

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferte Pune Nga Amo Bar Per Banakiere Dhe Kamariere
👉Amo Bar ofron munndesi punesimi per- Banakiere-Kamariere✅dhenbsp;Kriteret e punes:- Te kete eksperience te meparshme pune- Te jete e sjellshme dhe me etike pune- Te jete e shkathet dhe e komunikueshme✅Ofrohet:💵Pagesa e Banakiere 60.000 le...
Oferta Pune Rrobaqepese dhe Ndihmes rrobaqepese Me eksperience ne Tirane
Data: 31/05/2023 15:59

📋 Tirane - Rrobaqepese Dhe Ndihmes Rrobaqepese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferte Pune Nga Deatekstil Per Rrobaqepese Dhe Ndihmes Rrobaqepese
👉Deatekstil ofron mundesi punesimi perdhenbsp;-Rrobaqepese (me eksperience pune ne perde)-Ndihmes rrobaqepese (eksperience ne fasoneri).✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me ...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 31/05/2023 15:59

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Erozone Kerkon Te Punesoje Shitese
"Erozone" kerkon te punesoje shitese✅Kriteret e punes:💼Te jete fleksibel me orarin.😊 Te jete e komunikueshme.👉Bashkepunuese me stafin.✅Ofrohet:💰 Pagesa e kenaqshme🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites ...
Oferta Pune Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 01:59

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Kafe Wood Green Ofron Mundesi Punesimi Per Kamarier/e
☕ Bar Kafe Wood Green ofron mundesi punesimi per👩‍💼 Kamarier/e⏩ Kriteret e kandidateve:🙋‍♀️ Te jene te rregullt dhe me etik ne pune😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet📌 Te kene perkushtim gjat...
Oferta Pune Operator zyre turistike Me eksperience ne Sarande
Data: 01/06/2023 09:58

📋 Sarande - Operator Zyre Turistike

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operatore Zyre Turistike
Shpallen vende vakante pune per operatore zyre truistike ⏩ Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te dine gjuhen angleze (perparesi nqs dine gjuhen italiane)😊 Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me stafin dhe klientet📌 Te kene perkusht...
Oferta Pune Menaxher/e -Kuzhinier/e -Ndihmes kuzhinier/e -Kamarier/e -Ndihmes kamarier/e -Bankier/e -Barist/e -Sanitare -Pjatalarese Me eksperience ne Vlore
Data: 01/06/2023 12:59

📋 Vlore - Menaxher/e -Kuzhinier/e -Ndihmes Kuzhinier/e -Kamarier/e -Ndihmes Kamarier/e -Bankier/e -Barist/e -Sanitare -Pjatalarese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Hotel Coral Ofron Mundesi Punesimi Per Staf 0694007867
⏩ Hotel Coral kerkon te punesoje:-Menaxher/e-Kuzhinier/e-Ndihmes kuzhinier/e-Kamarier/e-Ndihmes kamarier/e-Bankier/e-Barist/e-Sanitare-Pjatalarese✅ Kriteret e punes:💼Te kete eksperience te meparshme pune😊Te jete i sjellshem me stafin dhe k...
Oferta Pune Menaxher/e -Kuzhinier/e -Ndihmes kuzhinier/e -Kamarier/e -Ndihmes kamarier/e -Bankier/e -Barist/e -Sanitare -Pjatalarese-Picajol Me eksperience ne Vlore
Data: 01/06/2023 12:59

📋 Vlore - Menaxher/e -Kuzhinier/e -Ndihmes Kuzhinier/e -Kamarier/e -Ndihmes Kamarier/e -Bankier/e -Barist/e -Sanitare -Pjatalarese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Hotel Olympia Touristic Village Ofron Mundesi Punesimi Per Staf
⏩ Hotel Olympia Touristic Village ofron vende pune ne pozicionet:-Menaxher/e-Kuzhinier/e-Ndihmes kuzhinier/e-Kamarier/e-Ndihmes kamarier/e-Bankier/e-Barist/e-Sanitare-Pjatalarese-Picajol✅ Kriteret e punes:💼Te kete eksperience te meparshme pun...
Oferta Pune Kasiere, Sistemuese Me eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 21:03

📋 Tirane - Kasiere, Sistemuese

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Market Juli Ofron Mundesi Punesimi Per Kasiere Dhe Sistemuese
📌 Market Juli ofron mundesi punesimi per-Kasiere-Sistemuese✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitiveOfrohen👩🏻‍💻kushte te ...
Oferta Pune Operatore ekonomiste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2023 11:12

📋 Tirane - Operatore Ekonomiste

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Operatore Ekonomiste
Kerkohet F Operatore Ekonomiste....

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim