Oferta Pune ne Tirane, Profesioni ASISTENTE DENTARE , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 25/09/2023 14:04 Post ID: 176390


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Asistent
ASISTENTE DENTARE, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 845

Dentour Albania  kerkon te punesoje Asistente Dentare Tirane

 👩‍⚕️ Asistente dentare 


Kriteret e punes:
       
😊 Te jete njohese e gjuhes italian perben avantazh

😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet


✅ Ofrohet:

💰 Pagesa e kenaqshme 

✨ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕