Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Arkitekt/e , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 23/10/2023 09:00 Post ID: 176371


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Arkitekt
Arkitekt/e, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sauk/Qendra TEG
Adresa Autostrada Tirane-Elbasan ,Shqiperia - Harta
Lexime 453

πŸ“’ Castellino Home kerkon te punesoje:


 πŸ‘©β€πŸ’ΌπŸ‘¨β€πŸ’Ό Arkitekt/e.

βœ” KUALIFIKIMET/KERKESAT:
πŸ‘Œ Aplikantet duhet te jene te diplomuar dhe me experience pune minimum 2 vjecare(kryesisht ne arredime,dizajn dhe zberthime teknike).
πŸ‘Œ Me eksperince  pune 2-vjecare 

βœ”  Kusht i domosdoshem perdorimi i :
 πŸ‘Œ  Autocad. 
 πŸ‘Œ Sketch up.
 πŸ‘Œ  Paket Microsoft office/Windows/Exel/Word.
 πŸ‘Œ Adobe Photoshop (eshte plus) si dhe 3D max.

PΓ«r tΓ« aplikuar pΓ«r kΓ«tΓ« pozicion, ju lutemi dΓ«rgoni CV-nΓ« tuaj me subjektin "Arkitekt/e" nΓ« : [email protected]