Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier/e, Banakiere , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 23/09/2023 15:13 Post ID: 173398


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kamarier/e
Kamarier/e, Banakiere, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Jordan Misja Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 273

📢Bar Blin kerkon te punesoje

🤵‍♂️ Kamarier/e

🤵‍♀️ Banakiere (mosha mbi 30 vjec)


⏩ Kriteret e kandidateve:

-Lokali eshte lokal familjar me xhiro te kenaqeshme per bakshishe dhe per rrogen

 -Te kete eksperience te meparshme pune

 -Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet

 -Te jete i shkathet dhe pozitiv

 -Te jete korrekt dhe etik ne pune


⏩Ofrohet:

💸 Pagesa te kenaqshme + Siguracione

⚡ Ambjent komod dhe kushte te mira pune

📍 Adresa: Rruga Jordan Misja 

📲📞 Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit!
😊 Ju mirepresim!