Oferta Pune ne Tirane, Profesioni OPERATOR TE TURIZMIT DENTAR ITALISHT/ANGLISHT , Me eksperience, Pagesa 61,600 Leke. Tirane

Oferta Pune 15/10/2023 21:02 Post ID: 173396


Pagesa

61,600 Leke

Pozicioni
OPERATOR TE TURIZMIT DENTAR ITALISHT/ANGLISHT, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Qytet Studenti, Tirane - Harta
Lexime 1488


🔹Kerkohet te punesohen OPERATOR TE TURIZMIT DENTAR ITALISHT/ANGLISHT

👉🏻Kriteret:

🇮🇹Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane dhe angleze

 〽️Eksperinca ne call center apo fushata te  ngjashme perben avantazh.

✅Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.

▫️Korrektese dhe deshire per te punuar.


👉🏻Cfare ne ofrojme:

🔆Nje eksperience unike pune dhe ambjent teper miqesore dhe dinamik.

💰💸Paga 61,600 Leke + 22,000 Leke bonus per paciente

⏳Orar fleksibel pune! Full-Time 8 ore

✔️Suport gjate procesit te punes

🏖Fundjava pushim

📝 Kontrate e rregullt pune

📍Adresa: Qytet Studenti, Tirane


📲📞APLIKO TANI!!!! Duke na kontaktuar ne numrin tone te telefonit ose WhatsApp

😊 Ju mirepresim !