Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kuzhinier, Kamarier/e, Banakier , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 60,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 08/10/2023 20:39 Post ID: 171425


Pagesa

60,000 Leke

Pozicioni
Kuzhinier/e
Kuzhinier, Kamarier/e, Banakier, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Rruga Irfan Tomini Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 975

👉Amo Bar ofron mundesi punesimi per:


👨‍🍳 Kuzhinier

🤵‍♂️🤵‍♀️  Kamarier/e

🤵‍♂️ Banakier✅ Kriteret e punes:


💼 Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune

😊 Te jene te sjellshem dhe me etike pune

👉 Te jene te shkathet dhe te komunikueshem✅Ofrohet:


💰 Pagesa  Kamarier/e 40,000 Leke

💰 Pagesa  Banakier 60,000 Leke

🙋‍♀ Ambient komod dhe kushte shume te mira pune📍Adresa: Rruga Irfan Tomini

📲📞Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne WhatsApp!
😊 Ju mirepresim!