Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Ndihmes Kuzhinier, Recepsioniste, Sanitare , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 14/09/2023 14:48 Post ID: 170765


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Recepsion
Ndihmes Kuzhinier, Recepsioniste, Sanitare, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Sotir Kolea Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 428

🔺Fast Food Piceri Mevlani ne kuader te zgjerimit kerkon te punesoje staf ne keto pozicione:

👨‍🍳 Ndihmes Kuzhinier 

👩‍💻 Recepsioniste

🧼 Sanitare⏩Kriteret: 


-Preferohen kandidate me eksperience te meparshme pune

-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet.⏩Ofrohen:

- Kushte te mira pune.

💶-Paga shume e kenaqshme 

📍Adresa: Rruga Sotir Kolea 


📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

😊 Ju mirepresim!