Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier/e, Picajol, Sanitare, Banakier , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 08/10/2023 18:53 Post ID: 170401


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kamarier/e
Kamarier/e, Picajol, Sanitare, Banakier, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Fortuzi, - Harta
Lexime 854

📣 HOTEL COMFORT BY BLUMARE kerkon te punesoje :

- Kamarier/e

- Picajol

- Sanitare

- Banakier


Kriteret per aplikantet :

👉 Perparesi kane kandidatet me eksperience pune

📌 Te jene korrekte dhe etike ne pune

😊 Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese

✅Ofrohet:

💰 Pagesa shume e kenaqshme

🍀Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Rruga Fortuzi, 200m pa shkuar te shkolla "Jeronim De Rada"

📲Kandidatet e interesuar mund te kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp.

😊  Ju mirepresim!