🏡 kurse profesionale hidraulik

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Kurse gjermanisht per femije dhe te rritur . kurse individuale dhe ne grupe kontaktoni ne whatsapp. ...
25/05/2023 18:02

Zona: Laprake
Qendra e gjuheve te huaja lingua world ofron kurse te gjuhes gjermane intensive individuale , ofron kurse pergatitore per provimet e ndryshme te gjuhes gjermane( sipas nivelit qe kerkon ambasada ose u...
24/05/2023 23:19

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Trajnim per gazetare, moderatore, speaker lajmesh ...
21/05/2023 19:41

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Jam mesuese e gjuhes shqipe dhe ofroj kurse online per nxenes nga klasa e pare deri ne klase te nente....
13/05/2023 18:53

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Emartin digital marketing and trainings : ofron kurs praktik online per programin financiar alpha web modulet qe zhvillohen gjate kursit alpha web: _______________________________________________...
17/04/2023 16:31

Zona: Qender
Ofroj kurse pergatitore profesionale ose per provime, si: per femije dhe te rritur kuse per te gjithe nivelet a1 - c2 italisht per maturen shteterore italisht per provimin celi, plida italisht pe...
15/04/2023 09:56

Tirane - Kurs Berber

Zona: Don Bosko
Sallon ne don bosko ofron kurse mujore per berber. kursi do ju japi mundesin te mesoni cdo gje rreth krehjes, prerjes, stilimit te flokeve dhe te mjekres. gjithashtu do te mesoni rreth trajtimit te fy...
11/04/2023 14:46

Zona: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
In contact ofron kurse te gjuheve te huaja(zona qyteti studenti) italisht anglisht frengjisht gjermanisht duke filluar nga 35 mije ne muaj ,grupe te voila kurset fillojn per pak dite ofrojm ...
04/04/2023 16:40

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Supreme agency ka nisur rregjistrimet per trajnimin "menaxhim i burimeve njerezore". sesion teorik. sesion praktik. sesion pyetjesh te hapura. disa nga temat e programit i gjeni ne vijim: -...
10/03/2023 23:20

Zona: Laprake
Qendra e kurseve "le polyglottisme" ofron kurse të gjuhës angleze online. prej 2 vitesh sukses, operojmë dhe formojmë nxënës nga e gjithë bota. -aplikojmë metoda bashkëkohore -ofrojmë ku...
28/02/2023 09:09

Zona: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Ofroj kurse anglisht individuale per te gjitha grupmoshat klasa 1-12.kursi individual perfshin: -zgjidhje detyrash; -leksione shtese per te perparuar nivelin e anglishtes; -pergatitje per provimet ...
25/02/2023 10:11

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🗣️ po sikur te kishe nje zysh te koka, a do te mesoje nje profesion te ri nga shtepia?🗣️ trajnim per mamat njesoj sikur te ishe ne klase me zyshe qe rrine mbi koke me apo pa ndonje aftesi sp...
07/02/2023 12:54

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
"upgrade your skills"🚀🚀🚀 asnje shprehje qe lidhet me zhvillimin personal ose profesional sot nuk eshte me klishe... "duhet te formohemi qe te performojme". ne eksperiencen tone profesionale ...
30/01/2023 13:57

Zona: Qender
⏩ qender kursesh estetike💇‍♀️ vogue school albania (iternational school) e njohur ne te gjithe boten ne 121 vende  e njohur nga qendra nderkombetare e licencave ne strasburg, e vetmja ne ...
13/01/2023 10:08

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Kurse pergatitore per testin e matures shteterore lenda: gjuhe shqipe dhe letersi •grupi:(4-8 nxenes) 36 seanca (1 shkurt - 31 maj) 60 minuta secila seance/kohezgjatja: 4 muaj 1000lek/seance •...
09/01/2023 20:30

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
👉kurse online per alpha web, financa 5 standard, financa 5 enterprise, elif enterprise, deklarimeqendra “trajnimi im” ofron kurse online per software te kontabilitetit te aplikuar, fiskalizimin...
17/10/2022 22:00

Zona: Zone Periferike
Qendra e kurseve ‘adronis’ ofron trajnime per gjuhet e programimit si: c, c++, cdhenbsp;# dhedhenbsp;java.🔴 trajnimet mund te kryhen si ne grup edhe individuale.🔴 gjithashtu ofrojme cmime sh...
27/06/2022 18:21

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
The don salon prej disa kohesh tashme ofron kurse me nje staf te kualifikuar, 3 edhe 6 mujore.metoda bashkekohore, ambjente komode dhe te pershtashme per te zhvilluar kursin. mundesi punesimi te menje...
12/09/2021 14:00

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Dhenbsp;🔗juli barber shopdhenbsp;me nje eksperience 5 vjecare ofron kurse per berber qe brenda pak muajsh ben te mundur ju ben te mundur qe ju te mesoni teknikat moderne te qethjes se flokut , stil...
02/05/2021 16:54

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
📒kursi lashes extension nis në shkollën tess @tess.albania me 7 shtator . 2 javë intensive me metodën ruse të vendosjes së qerpikëve classic, 2d dhe 3d. trajnere anna laska nga rusi...
20/09/2020 08:50

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim