🚗 disqe alumini 15

🕵 Online 9 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
2 Kilometra

12.03.2023 (09:01):Shitet disk specidisk golf 4 1.9 tdi di e kuqe viti 2000 6 marsha pak e perdorur ...Lexo detajet

2 img
Shes pjese te re Motivi
2022 Viti
4 Kilometra

05.03.2023 (12:11):Lupa biled 3.0 inch 85w me hapje te dyfishte te gjata te shkurtra laser modeli i ri pa llampa por me chip punojne nga 9-16 volt chip te integruar brenda lupave per pershtatje pa adaptor, pa errore...Lexo detajet

2 img
Shes pjese Motivi
0 Viti
0 Kilometra

24.01.2023 (18:44):⏩ auto 4 durres, pika me e madhe per pjese kembimi te perdorura, me eksperience shume vjeçare ne kete sektor! 👉 ofron pjese te ndryshme kembimi per markat me te njohura te makinave: 🚕 audi...Lexo detajet

2 img
Shes pjese Motivi
0 Viti
0 Kilometra

23.01.2023 (17:28):⏩🚗 autoservis caushaj ofron pjese kembimi te perdorura per makinen tuaj.✅ autoservis caushaj ofron: 👉 pjese kembimi per te gjitha llojet e makinave.👉 dhe shit-blerje makinash.💠 lamce p...Lexo detajet

2 img
Shes pjese Motivi
0 Viti
0 Kilometra

23.01.2023 (17:14):🛠️ servis joeli⏩ auto servis per te gjitha llojet e makinave : 🔸 pjese kembimi te reja dhe te perdorura🔸 gome rezerve🔸 disqe makinash🔸 koke marshi origjinale 🔹 mbushje me gaz k...Lexo detajet

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
2 Kilometra

22.01.2023 (12:21):Pjes te perdorura per makin kia ced 2008...Lexo detajet

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

21.01.2023 (21:45):Pjese kembimi mercedes benz...Lexo detajet

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
2 Kilometra

21.01.2023 (21:43):Pjese kembimi per mercedes benz te gjitha llojet bmw seria 3 bmw seria 5 bmw seria 7 pjese per audi 3 pjese per audi 4 pjese per audi 6 pjese per audi 8 opel astra opel corsa ci...Lexo detajet

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
2 Kilometra

21.01.2023 (21:42):Pjese kembimi per mercedes benz te gjitha llojet bmw seria 3 bmw seria 5 bmw seria 7 pjese per audi 3 pjese per audi 4 pjese per audi 6 pjese per audi 8 opel astra opel corsa ci...Lexo detajet

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
2 Kilometra

21.01.2023 (21:41):Pjese kembimi per mercedes benz te gjitha llojet bmw seria 3 bmw seria 5 bmw seria 7 pjese per audi 3 pjese per audi 4 pjese per audi 6 pjese per audi 8 opel astra opel corsa ci...Lexo detajet

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
2 Kilometra

21.01.2023 (21:33):Pjese kembimi per mercedes benz sprinter 2007 kamio motor dhe pjese te tjera. https://www.facebook.com/212464435954746/posts/1382186568982521/?sfnsn=modhemibextid=rubz1f ...Lexo detajet

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
2 Kilometra

20.01.2023 (14:01):Pjese te ndryshme te perdorura per makine kia ced 2008 ...Lexo detajet

2 img
Shes pjese Motivi
0 Viti
0 Kilometra

20.01.2023 (09:54):⏩ auto servis xhindi ofron: 👨‍🔧 pjese te reja dhe te perdorura per te gjitha llojet e makinave,🚗✔ auto servis, cmime konkuruese dhe me garanci te plote.📍 adresa: velmish, fier-berat...Lexo detajet

2 img
Shes pjese Motivi
0 Viti
0 Kilometra

14.01.2023 (11:04):🛠️ auto servis gjekaj ✅ ofron sherbime per:💠 pjese kembimi💠 sherbim karrotreci 24 orë brenda dhe jashtë shqiperisë💠servis makinash💠 diagnostifikim me kompjuter➡️ ofrojmë të...Lexo detajet

2 img
Shes pjese Motivi
0 Viti
0 Kilometra

14.01.2023 (09:07):⏩🚗 autoservis gjekaj ofron pjese kembimi te perdorura per makinen tuaj.✅ autoservis gjekaj ofron: 💠servis💠 pjese kembimi per te gjitha llojet e makinave.💠 shit-blerje makinash.💠 s...Lexo detajet

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
2 Kilometra

08.01.2023 (20:34):Shes per pjes motorr kija ced 2008...Lexo detajet

2 img
Shes pjese Motivi
0 Viti
0 Kilometra

30.12.2022 (10:22): 🛠️auto familja➡️ ofron pjese kembimi per te gjitha llojet e automjeteve me cmimet me konkurruese ne treg.✔️ produktet dhe sherbimi cilesor jane faktoret kryesore qe e kane kthyer auto f...Lexo detajet

2 img
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
1 Kilometra

15.12.2022 (13:12):Kërkoj disk të përparm kaproll ...Lexo detajet

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

24.11.2022 (10:40):Shiten disqe alumini pa goma per audi a2,a3,a4,a6,seat,vw golf,passat dhe shume marka te tjera jane kto ne foto dhe jane shume te paster dhe te rregullt.ardhur nga zvicra vetem disqet jane me kete ...Lexo detajet

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2020 Viti
2 Kilometra

24.11.2022 (10:38):Shiten goma michelin ne gjendje shume te mire me numer 225/55r16 jane te 4 njelloj dhe nje lule jane pa disqe 120euro 0699661313...Lexo detajet

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
2 Kilometra

23.11.2022 (12:11):Shitet fener audi q7 eshte ky ne foto shitet me paketa dhe llampe ose dhe i zhveshur origjinal shume i paster cmim i diskutushem 300euro 0699661313 ...Lexo detajet

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
2 Kilometra

23.11.2022 (12:06):Shiten disqe goma bmw nr 18.disqet jane origjinal si te rinj numer 18.jane kto ne foto.gomat jane te 4 njelloj ne gjendje shume te mire te vitit 2018 me numer 245/50r18 cmimi 400 euro diskutushem 06...Lexo detajet

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
2 Kilometra

21.11.2022 (15:36):Shitet per pjese bmw e46 facelift eshte kjo ne foto shitet cdo pjese tek e tek per cdo gje kontaktoni 0699661313 i jane shitur: disqet parafangot kofano llaskat stopat prapa xhami perpar...Lexo detajet

2 img
Kerkoj te blej pjese te re Motivi
2003 Viti
3 Kilometra

19.09.2022 (22:16):Veshje timoni me qepje 1500 lek 15milek te vjetra bashk me qepjen dhe vonon 30min qe ta qepim dyqani ndodhet rruges paskuqanit 100 metra nga ura insitutit...Lexo detajet

2 img
Shes pjese Motivi
0 Viti
0 Kilometra

30.08.2022 (18:36):⏩ autoservis andi ofron pjese kembimi👨‍🔧 autoservis andi ofron:🛠 pjese kembimi mercedez benz, audi, volkswagen, bmv ✅ ju ofrojme cilesi-korrektesi📍 adresa: fushe-kruje, albania📞 ...Lexo detajet

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim