340x230    340x230

🏡 bicikleta

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje
Zona: Qender
City bike 28 vintage gjermane ne gjendje te mire pune , mundesi transporti, 50 mij lek t vjetra 0683214310 ...
05/02/2023 20:28

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
29' vm moonster 🤩 - aluminum - e kuqe dhe gri - 7 disqe - 3 pjata - frena me disk - mountain bike - e perdorur në gjëndje shume të mirë na kontaktoni me tel. 📞 ose whatsapp ✅ ...
11/01/2023 20:18

Zona: Don Bosko
☆mtb••26••biciklet••gjermane••marsha•7×3•aksesore•transport brenda•jasht tirane• ...
28/12/2022 14:05

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Shitet skuter elektrik i sapo blere per dhurate po nuk e pranoi, nuk eshte perdorur fare dhe eshte sic e nxorra nga kutia. ...
21/12/2022 23:22

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Shitet bicikleta ,650 euro ,bianchi...
05/12/2022 13:30

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Shiten 3 biçikleta të sapo ardhur pre italie pjes shimano trup full alumin biçiklefat jan madhsi 26çe 27.5 dhe 29çe 200 milek copa kurse 29çja kushto 250 milek të diskutushëm...
30/11/2022 20:53

Tirane - #mtb#26#

Zona: Don Bosko
#ofert-mtb#biciklet#gjermane#marsha#7×3#transport brenda#jasht tirane......
21/10/2022 20:23

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim