Disqe Alumini 16 VW,Audi,Seat Durres

Pjese kembimi 24/11/2022 10:40 Post ID: 91825


Pagesa 150 Euro
Marka | Karburanti
Karburanti
Kambio
Viti 0
Kilometra 2
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Bulevardi Epidamn, Durres, Albania - Harta
Lexime 105

Shiten disqe alumini pa goma per Audi A2,A3,A4,A6,Seat,VW golf,Passat dhe shume marka te tjera
Jane kto ne foto dhe jane shume te paster dhe te rregullt.Ardhur nga Zvicra
Vetem disqet jane me kete cmim me goma ndryshon cmimi
150euro