Auto Servis Xhindi - Pjese kembimi me cmime konkuruese. Fier

Pjese kembimi 20/01/2023 09:54 Post ID: 80262


Pagesa Me Marreveshje
Marka | Karburanti
Karburanti
Kambio
Viti 0
Kilometra 0
Qyteti - Zona Fier - Zone Periferike
Adresa Velmishe, Albania - Harta
Lexime 95

Auto Servis Xhindi Ofron: 

👨‍🔧 Pjese te reja dhe te perdorura per te gjitha llojet e makinave,

🚗✔ Auto servis, cmime konkuruese dhe me garanci te plote.

📍 Adresa: Velmish, Fier-Berat, Albania.

📞 Na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.