🏡 working tools

🕵 Online 0 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Vasil Shanto
Automat globus elektrik italia e gjitha pakoja 15mij lekdhenbsp;pako stock nga ndertimi i pallatitdhenbsp;mund te na kontaktoni dhe ne whatsappdhenbsp;...
14/05/2024 18:10

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shes makina profesionale per berber okazjon...
20/03/2024 16:12

Zona: Vasil Shanto
Shiten 3 makina qepese me cmim okazion !singer lineare 250 mij lek te vjetrajamato makin 2 gjylpershe speciale per palat e trikotazhit 350mij lek te vjetra.syzator jamatodhenbsp; 2 gjylperesh me 4fije...
15/03/2024 14:51

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Kerkohet laburant dentar per pjese e exo cad paga me e mir ne treg !preferohet me mbi 2 vite eksperienc !pet me shum info kontakto ne 0696587793...
28/02/2024 14:44

Zona: Qendra
Shitet lavatrice guri, e përdorur ne gjendje te mire. aktualisht pajisja eshte ne itali, vjen pas nje muaji. transporti dhe dogana nuk janë te perfshira. ...
09/02/2024 16:53

Zona: Zone Periferike
1-centrifugë, prej materiali inoks e ardhur nga italia. 2-gjendje si e re. 3-shitet per shkak se nuk kemi me blete. 4-ka 3 korniza. ...
25/12/2023 13:52

Zona: Qender
Makine profesionale italiane,eshte ne gjendje shume te mire e sapo dale nga remonti, e gacme per cdo lloj prove, drejton nga tel fi 2mm, deri tek teli fi 8mm, shpejtesia e punes 50-240 cop/min, ...
17/11/2023 07:21

Zona: Brryli
Shitet sharre gtm 13 table saw. ne gjendje shume te mire vetem pak e perdorur. bosch origjinal me siguguracionin origjinal. ...
09/11/2023 18:58

Elbasan - Makine Qepese

Zona: Qender
Shitet per arsye mosperdorimi...
07/11/2023 20:54

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shitet vidiator gipsi dewalt i 2023 i ri ne valixhe vidiator + bateri 5 am + bateri 3 am + karikator vidash +karikues 400 mij lek ...
23/10/2023 20:24

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet vinc ngrites. ngre 2 ton peshe. cmimi okazion 300 euro....
28/07/2023 20:53

Tirana - Shesim Share

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Share italiane per prodhim mobiljesh ne gjendje te mire pune...
15/06/2023 12:45

Zona: Zone Periferike
Shitet riveter “gesipa” accubird professional me bateri, i kompletuar me 2 bateri, karikues baterie, kuti metalike. kushtet perfekte. Çmimi i tregut 750,00€ cmimi 250.00 € (i pa diskutush...
20/05/2023 14:08

Zona: Zone Periferike
Shitet sharre bosch ne gjendje perfekte pune. Çmimi 50,00 €. ...
20/05/2023 13:52

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Pompat jan 3 fazorshe me gjith panel paneli esht i ri ...
14/05/2023 22:30

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Pompa uji per pallate ksb gjermane ne ofert pak dit ...
11/05/2023 17:59

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Saldatriçe me fersibel ...
02/05/2023 19:01

Tirana - Motorr Fiati

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Motor fiati...
02/05/2023 18:59

Tirana - Kuti Celsash

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Kuti celsash pune...
02/05/2023 18:58

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Celsa madhesi te ndryshme...
02/05/2023 18:56

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New