🏡 child accessories

🕵 Online 0 visitors | ⏳ 3 pending ADV

Tirana - Sexholino

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Sexholino lorelli e pa perdorur per pesha deri ne 36 kg shum komode me manualin e perdorimit cilesi shum e mire ,cmimi i diskutueshem ...
22/11/2023 13:42

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Shitet karroce electa shume pak e perdorur. eshte ne gjendje shume te mire. perdorur per nje kohe shume te shkurter. eshte perfekte per qytet dhe shume praktike ne perdorim. peshon vetem 8.6 kg. hapet...
29/10/2023 18:19

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet sexholino shume pak e perdorur...
16/10/2023 21:21

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Shitet set karroce inglesina aptica xt ne gjendje shume te mire, e perdorur shume pak , sidomos pjesa e djepit dhe soxholino e blere ne itali 1000 euro...
05/09/2023 18:35

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Shitet sterilizues biberonash chicco ne gjendje shume te mire...
05/09/2023 18:33

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Shitet govate e markes cam e blere ne itali, ne gjendje shume te mire ...
05/09/2023 18:24

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shiten lodra per femije nga 2 deri 7 vjec ne gjendje shume te mire, te markave chicco, lego, hasbro, etj. pervec ketyre ne foto jane dhe lodra te tjera qe per arsye hapsire nuk jane publikuar. vlera e...
02/09/2023 11:28

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet: govatë marka ( cam) cmimi 2500 lekë, relax marka ( giordani) cmimi 2000lekë, lodrat 2200 lekë, sterilizues philips avent cmimi 4000 lekë ...
16/08/2023 07:04

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Ku perfshihen: krevat + dysheku antialergjik aloe vera + set1 (anesoret+1zarf+1kellef jastekudhejorgan bebe antialergjik+jastek bebe) portbebe sexholino (e montueshme dhe ne karroce) karroce kar...
05/08/2023 15:12

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet karroca e re , per arsye emigrimi...
03/08/2023 12:36

Zona: Fresku/Linze
Karroce per femije ne gjendje te mire....
08/07/2023 19:18

Zona: Qender
Fustan per femije masa te ndryshme... follow instagram per me shum, la.reina_secondhand...
07/07/2023 09:50

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shesim biciklete me 3 rrota, pothuajse e re! family trycicle është një biçikletë me tri rrota për fëmijët e vegjel mbi 18 muaj. kjo është një mënyrë e mirë për të mësuar fëmijën tua...
22/05/2023 15:39

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
#foppapedretti stroller ecopass iwood cilesine e dini vet! no reklame! Çmimi: 80 mije lek i diskutueshem gjendje: 10/10 ...
21/05/2023 15:54

Zona: Kodra e Diellit
Shitet krevat per femije, eshte ne gjendje shume te mire i pa perdorur shitet bashk me dyshekun ...
14/05/2023 12:29

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet per arsye mosperdorimi eshte e re! Çmimi i diskutueshem ...
12/05/2023 10:29

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ndenjese multifunksionale ...
12/05/2023 10:22

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet baby bath brand cam volare ...
09/05/2023 10:03

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Shitet krevat druri per arsye mosperdrimi. i markes pali, blere ne itali para dy vjetesh ne gjendje te shkelqyer me sirtar nga poshte. lehtesisht i cmontueshem dhe me sistem frenimi te rrotat. dysheku...
27/04/2023 12:18

Zona: Zone Periferike
Shitet karroce inglesina zippy free, set trio bashke me canten,karroca eshte ne gjendje shume te mire, shitet per arsye mosperdorimi....
25/03/2023 19:29

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New