🏡 child accessories

🕵 Online 3 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Shitet krevat femijesh shume pak i perdorur.ngjyre pana, me kater sirtare dhe me tundje....
23/05/2024 07:39

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Shitet karrocë për fëmijë marka inglesina. karroca shite trio, me të treja pjesët për 25000 lek. karroca është në gjëndje shumë të mirë....
20/05/2024 11:19

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Baby walker dhe makinedhenbsp;ndihmon femijen te ece me shpejt ne kembe*ne gjendje pothuajse te re,*pajisur me nje drite qe shtypetdhenbsp;*me lodra te vogla qe ploteson format e ndryshmedhenbsp;35 mi...
14/05/2024 14:03

Zona: Liqeni i thate/Kopshti botanik
Shitet karroce chicco me tre pjese shume i rehatshem dhe pak i perdorur, sidomos shtrati i bebes .dhenbsp;cmimi i diskutueshem dhe mundesi per tedhenbsp; shtuar pajisje te tjera per femije dergeses....
08/05/2024 11:47

Zona: Qender
Relax i firmes jole. 5 nivele shpejtesie,disa melodi, kenge dhe cicerima, dy pozicione, pjesa lekundese hiqetdhe e mban lekundes manual. 7.000 lek i pa diskutueshem ....
02/05/2024 11:32

Zona: Qendra
Shes karroce per femije, te ardhur nga gjermani. nje nder brandet me te fuqishme dhe komode. e perdorur vetem nje vit.dhenbsp;...
29/04/2024 15:49

Zona: Qender
Shes karroce cam ne gjendje shume te mire nuk ka asnje difekt....
17/04/2024 10:32

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Perdhenbsp; arsyedhenbsp; mosperdorimi shesdhenbsp; nje motor me bateridhenbsp; per femijedhenbsp; moshadhenbsp; ngadhenbsp; 2-6 vjecdhenbsp; dhedhenbsp; set karrocedhenbsp; per bebedhenbsp; ( sexholi...
27/03/2024 14:18

Zona: Qender
Krevat per femije me tundje shume pak i perdorur i paisur me dyshek aloevera të ri....
25/03/2024 19:38

Zona: Qender
Karrige ngrënie për fëmijë....
25/03/2024 19:26

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shitet karroce e firmes prenatal, ngjyre blu. eshte ne gjendje shume te mire, e pajisur me tre pjese: portbebe per 0 deri 6 muaj, sexholino deri 2 vjec, dhe karroce per femije deri ne 4 vjec....
24/03/2024 16:52

Tirana - Makine Loder

Zona: Don Bosko
Makine loder, per femije deri ne 3 vjec,dhenbsp;2000 lekedhenbsp;cel 0696374385...
17/03/2024 15:39

Zona: Don Bosko
Karroce per femije lorelli, nga 0 deri 36 muaj, me 3 nivele, e lehte dhe e manovrueshme, ngjyra blu, cmimi 8000 leke (falas aksesoret: mbrojtjesja e shiut, canta, dysheku).cel 0696374385...
17/03/2024 15:33

Tirana -

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Shitet set 3n1•modeli zeo•gjendja 10/10 ( perdorur shumë pak, paseggino fare)•perfshin cante, mushama, mbuloje dimri.•cmimi 40 000 leke+ nje ralaksues dhurat dhe nje baby nestdhenbsp;...
29/02/2024 10:23

Tirana - Super Okazion

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Shitet nje karroce per bebe . karroca eshte e ndare ne dy pjese ku njera eshte serxholino ndersa pjesa tjeter ka dy funksione edhe shtrire edhe e ulur . per cdo informacion kontaktoni ne nr e cel...
03/02/2024 10:41

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Karroc per bebe kiko me 3 pjes te cmontushme me manual perdorimi dhe te gjith aksesoret ...
23/01/2024 22:42

Tirana - Sexholino

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Sexholino “isofix lorelli” per femije mosha deri ne 12 vjec dimensionet 41x57x63 cm pesha 10 kg gjendja e re shum komode me manual perdorimi ...
20/01/2024 13:36

Zona: Peshkopi
Shes karroce binjakesh shume pak te perdorur ne ngjyre blu te erret pothuajshe e re , te kompletuar me te gjitha aksesoret ( 2 soxholino qe vendosen dhe ne karroce dhe ne makine deri ne 6 muajsh, 2 nd...
20/01/2024 08:37

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Shitet karroce electa shume pak e perdorur. eshte ne gjendje shume te mire. perdorur per nje kohe shume te shkurter. eshte perfekte per qytet dhe shume praktike ne perdorim. peshon vetem 8.6 kg. hapet...
29/10/2023 18:19

Zona: Kodra e Diellit
Shitet karroce combo e perdorur ne gjendje te mire portebebe ulese soxhorno pershtatshem per karroce dhe makine per set 3 total vetem 330 euro. kontaktoni +355 68 814 6888 ...
17/10/2023 21:18

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New