🏡 electronic accessories

🕵 Online 2 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Vasil Shanto
Shitet printer hp shum funksional scanner fotokopje printer 40mij lek...
14/05/2024 18:03

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shes kamera sony a6000 ne gjendje perfekte. ne cmim perfshihen: 3 bateri, karikues, një kafaz (smallrig), një këllëf lëkure mega me veshje për kamerën, 3 përshtatës lente për t'u montuar: md...
16/04/2024 11:49

Tirana - Flipper Zero

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Flipper zero and dev board wifi. including extreme firmware with wifi attack, marauder and bad usb. with cover for dec board and flipper.including 256gb micro sd card...
15/04/2024 19:18

Zona: Qender
Aparati eshte prodhuar ne greqi . eshte aparat digjital qe ben kerkim digjital te metaleve qe duam te kerkojm . nje nder aparatet me te sakta per kerkim floriri . ben kerkim manual dhe digjital .dhenb...
01/03/2024 10:13

Zona: Qender
Dhenbsp;po kërkoni një galaxy watch 44 mm pak të përdorur me një çmim të zbritur?dhenbsp;kjo ore eshte ne gjendje te shkelqyer me vetem 3 muaj perdorim dhe i ka te gjitha funksionet perfekte pe...
25/02/2024 00:09

Zona: Qender
Okazion ora automatike xham zafiri kunder ujit 3atm rripa lëkure fushat funksionale day night data dhe dita cmimi 45mije secila sasi e limituar transporti falas brenda vendit tel whatsapp 069 24 83 8...
12/02/2024 13:09

Zona: Qender
Shiten ora automatike steeldive 200m kunder ujit xham saphire rripa silikoni super luminous Çmimi 120mijË secila fusha blu dhe jeshile transport kudo falas tel 069 24 83 849 model: sd1970 moveme...
08/02/2024 10:21

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Rrisni 𝗔𝘂𝗱𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲𝗻 tuaj ne rrjetet sociale. ✅instagram (followers, likes, views, shares) ✅facebook (friends, followers, likes, views) ✅tiktok (followers, likes, vie...
15/01/2024 20:46

Zona: Qender
Acess controller - kontrollues aksesi access controllers përdoren për të menaxhuar dhe monitoruar hyrjet në ambiente të ndryshme, duke ofruar nivel të lartë të sigurisë dhe kontrollit të ...
05/01/2024 23:03

Zona: Don Bosko
Xiaomi note 11s. super gjendje perfekte. ram 6gb. memorje 64 gb kamer 108 mpx. kelled, xham mbrojtes, karikues fast 33 w. cmim 140 euro. cel. 0684310300 ...
19/12/2023 13:16

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Riparime bokse kamera syrvejimi shirit led rgb riparume elektronike...
15/12/2023 08:57

Zona: Golem
Ekran led për reklama të jashtme p10mm smd e kuqe 64x128cm shitet reklama led e re dhe e pa perdorur per paraqitjen e cdo permbajtje, tekste dhe grafike ne nje ngjyre te kuqe. ------ mund te m...
29/11/2023 11:37

Zona: Qender
Samrtwatch shum perdorimesh per te gjithe 45mm me rripa brenda...
14/11/2023 16:06

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shiten syze rayban polarized 70mij lek origjinale te perdorura kane nje pike shum te vogel ne xham qe nuk mban problem fare per syrin, jane xhama dhe jo plastik, mund te na kontaktoni dhe ne whatsap...
10/11/2023 00:42

Tirana - Numra Anglez

Zona: Zone Periferike
Per me shum dm whatsapp transport ne gjith shqiperin ...
20/09/2023 18:34

Tirana - Shes Telefona

Zona: Fresku/Linze
Shes 2 telefona, a22 dhe a21 ne super gjendje, 1 vit perdorim ...
23/08/2023 11:02

Zona: Currilat
Shitet kamera nikon d7000 ne gjendje perfekte per arsye mosperdorimi. eshte perdorur shume pak. kush eshte i interesuar te kontaktoj +355675488312...
28/07/2023 10:53

Zona: Qender
Shes playstation 5 i ri ne kuti me nje leve dhe diskun e fiffa 2023 ...
24/07/2023 18:19

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shiten dhe montohen kamera sigurie me cmimet me te ulta ne treg ...
04/06/2023 23:37

Zona: Zone Periferike
Shitet fshesa me korrent robot roomba. ora dhe dita e programueshme, komanda zanore ne rast pengese. funksionim perfekt. bateri e re. aksesorë opsionalë: kulla e karikimit me valë (kur është ...
20/05/2023 13:58

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New