🚗 spare parts and offices in durres

🕵 Online 1 visitors | ⏳ 0 pending ADV
2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

21.02.2024 (21:31):Shitet motorr iveco 250 ne super gjendje , i thjeshte ( pa turbine )cmimi i diskutueshem ...Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
2 Kilometra

21.02.2024 (19:23):Mini cooper, viti 2004, 1.6 benzinë, e sapoardhur me 0 kilometra në shqipëri , çmontuar për pjesën këmbimit. ...Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

21.02.2024 (18:10):Volkswagen caddy, çmontohet për pjesë këmbimi. telefon - whatsapp - viber: 0683040020 #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjesevw #pjesevolkswagen #pjesevolks...Read details

2 img
Shes pjese Motivi
0 Viti
0 Kilometra

21.02.2024 (16:39):⏩ auto 4 durres, pika me e madhe per pjese kembimi te perdorura, me eksperience shume vjeçare ne kete sektor! 👉 ofron pjese te ndryshme kembimi per markat me te njohura te makinave: 🚕 audi...Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
2 Kilometra

21.02.2024 (16:34):Pjese kembimi per te gjitha modelet e makinave.pjeset e kembimit jane cilesore.shesim te reja dhe te perdorurua.na kontaktoni ne nr e meposhtem per cdo informacion mbi pjeset e kembimit qe ju duhet. ...Read details

2 img
Shes pjese Motivi
0 Viti
0 Kilometra

21.02.2024 (16:32): 🛠️auto familja➡️ ofron pjese kembimi per te gjitha llojet e automjeteve me cmimet me konkurruese ne treg.✔️ produktet dhe sherbimi cilesor jane faktoret kryesore qe e kane kthyer auto f...Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

21.02.2024 (15:30):American auto parts durres cel:) http://www.acsauto.al/al/kerko-preventiv/ ofron me porosi ! per 3-5 dite pune. pjese kembimi per autovetura amerikane **** pjese kembimi kryesisht : - fi...Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

21.02.2024 (15:28):Shiten pjes per bmw seria 3 e46 cdo lloj pjese si dhe per bmw seria5dhenbsp; e39dhenbsp;...Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

21.02.2024 (10:57):Pjese kembimi per te gjitha modelet e makinave. pjeset e kembimit jane cilesore. shesim pjese te perdorura na kontaktoni ne nr e meposhtem per cdo informacion mbi pjeset e kembimit qe ju duh...Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
2 Kilometra

21.02.2024 (10:56):Shiten pjese kembimi per toyota nissan hyundai kia chevorlete suzuki deawoo citroen peugeot renault dhe volkswagen...Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
2 Kilometra

21.02.2024 (10:50):Audi a6, çmontohet për pjesë këmbimi. telefon - whatsapp - viber: 0683040020 #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjeseaudi #pjeseaudia6 #pjesea6 #servis #audi...Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

21.02.2024 (09:34):Pjes per kamiona volvo.scania.man mercedes benz.me cmime te arsyeshme.adresa shijak. ...Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
2 Kilometra

20.02.2024 (20:17):Disqe 17 inch mercedes benz audi volkswagen golfi 5 6 7 passat origjinal keskin . gjendje shum te mire ....Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
2 Kilometra

20.02.2024 (20:13):Disqe 17 inch mercedes benz audi volkswagen origjinal germany keskin . ne gjendje shum te mire ....Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

20.02.2024 (19:27):Pjese te perdorura makinash ne gjendje shume te mire te ardhura nga gjermania per:🚘dhenbsp;passat 1.9 / 2.0🚘dhenbsp;audi a4 1.9🚘dhenbsp;opel astra 1.7 / 1.9🚘dhenbsp;ford cmax 1.6🚘dhenbs...Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

20.02.2024 (18:34):Shiten goma dhe disqe per toyota nr 17cmimi 250 euro...Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
2 Kilometra

20.02.2024 (18:00):Pjese kembimi per te gjitha modelet e makinave.pjeset qe disponojme jane te reja dhe te perdorura.na kontaktoni ne nr e meposhtem!...Read details

2 img
Shes pjese Motivi
0 Viti
0 Kilometra

20.02.2024 (16:56):⏩ auto servis xhindi ofron: 👨‍🔧 pjese te reja dhe te perdorura per te gjitha llojet e makinave,🚗✔ auto servis, cmime konkuruese dhe me garanci te plote.📍 adresa: velmish, fier-berat...Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

20.02.2024 (14:39):Pjes kembimi per te gjitha llojet .blej makina per pjes cdo lloj makine pa letra te aksidentuara...Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
2 Kilometra

20.02.2024 (14:04):Volkswagen passat b6 viti 2007, çmontohet për pjesë këmbimi. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjesevw #pjesevolkswagen #pjesevolkswagenpassat #pjesevolkswag...Read details

2 img
Shes pjese te re Motivi
2021 Viti
4 Kilometra

20.02.2024 (10:57):Kandele bosch bëjmë dërgesa në të gjithë shqipërinë....Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

20.02.2024 (10:45):Pjes per motorra :-r6 -r1 -kawsaki...Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2015 Viti
2 Kilometra

20.02.2024 (09:40):Sallon c class 202 amg origjinal shum i paster dhe i vecantsalloni eshte meshin eshte orgjinali i dale nga fabrikasalloni shitet i gjithi set i tere nuk ndahet...Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

19.02.2024 (21:17):Volkswagen tiguan r-line me 98,000 km i sapoardhur nga gjermania. Çmontohet për pjesë këmbimi, me 0 km në shqipëri. ...Read details

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2022 Viti
2 Kilometra

19.02.2024 (20:05):Disqe 19 inch mercedes benz amg origjinal 600€ . me goma 255/30/19 99% te reja 800€ ...Read details

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New