🏡 motorcycles for sale

🕵 Online 0 visitors | ⏳ 0 pending ADV

Harley Davidson Forty Eight Ne Shitje

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 🔥harley davidson forty eight🔥•super gjendje•shume i fuqishem•viti 2016•cilinrata 1200 cc•11500 mi💸 cmimi 12,500 euro📲 te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonitdhenbsp;...
26/05/2024 09:04

Zona: Zone Periferike
Shitet motorr suzuki , me dokumenta , dhe m,e dogane te prere. cmimi 1300 euro. 0684397974 cel. : 0684397974...
13/05/2024 22:10

Zona: Zone Periferike
Shitet motorr kawasaki versys 650 red 2007 , ne gjendje perfekte , me dogane te prere , dhe me dokumenta.cmimi 3000 eurocel 0684397974cel. : 0684397974...
13/05/2024 22:07

Zona: Zone Periferike
Shitet motorr yamaha versity 300 2006 , me dogane te prere; me dogane te prere , me dokumenta.cmimi 1300 euro0684397974cel. : 0684397974...
13/05/2024 21:59

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shitet kawasaki kle 500 viti :1997 km: 80k me sherbime te bera ne kohe i mbajtur per merak ardhur nga austria i targuar per here te pare ne shqiperi vaj ,filtra te sapo nderruara ferrota pas t...
20/04/2024 18:38

Zona: Llogara
Shitet motorri harley davidson me dokumenta të rregulla edhe per jashtë shtetitdhenbsp;...
07/04/2024 15:56

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Motorr coral 125 me vit prodhimi 2023, me 3000km me targa me dokumenta te paguara per 2 vite. cmimi 2300€ perfshire dhe 2 kokore. letra dhe garanci 2 vjecare!...
24/03/2024 14:58

Tirana - Dayang Shitet

Zona: Brryli
Shes motorrin dayang 110cc me dokumenta të paguara gjëndje të mire shitet pasi do largohem!dhenbsp; çmimi 600 mije i padiskutueshem 0693066344...
19/03/2024 10:54

Tirana - Shitet Dayang

Zona: Brryli
Shitet dayang 110cc shitet per arsye emigrimi dhe ska kush e perdor dok te rregullta të pagumedhenbsp;...
12/03/2024 17:42

Tirana - Shitet Motorr

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Motorr beverly vitprodhim 2002 1300€...
31/01/2024 10:43

Zona: Brryli
Shes piaggio liberty, viti 2020, 125 cc, scooter, automatic, abs, fikje automatike në rast aksidenit, 14,350 km, taksa/kontrolli teknik deri nentor 2024. 2,400 euro (mund ta diskutojme nëse ju inter...
30/01/2024 13:36

Zona: Fresku/Linze
Okazion !!! cmimi eshte 4500 euro motorri eshte modeli x-max, yamaha me tipare: - vit prodhimi 2017 - sapo ardhur nga anglia - fuqia motorrike 300cc - goma te reja - sistem frenimi abs (kunder b...
23/01/2024 13:07

Zona: Fresku/Linze
Shitet ndrohet 2300 euro honda skuter goma pirelli xham givi sport sedilje 60 km super gjendje ndrohet me paggio 125 plus lek na ju tel 0692077050 ...
02/01/2024 13:09

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Honda sw-t silver wing abs 600 cc viti 2012, 30.700 km, ardhur nga zvicra tel 0694760005...
24/12/2023 13:24

Zona: Qender
Shes motor honda sh 125 ne gjendje shum te mire,dhe shum ekonomik i sapo targuar motori ndodhet te kualidimi ...
07/04/2023 19:38

Zona: Zone Periferike
Shitet motorri skuter...
09/10/2022 08:22

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New