🏡 bicycle

🕵 Online 3 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
🔹 biciklete nr. 28 🔹 diskofren 🔹 frena me alkool 🔹 frena shimano 🔹 akse shimano 🔹 trup alumini 🔹 marshe 7 🔹 me amortizator 🔹 kampanjoli shimano slx ...
04/12/2023 17:36

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet skcooter (skuter) elektrik thuajse i pa perdorur marka: ninebot distanca: 65 km shpejtesia: 30 km/h ndricim para dhe mbrapa mbrapa pulson kur frenon lidhet dhe me bluetooth cmimi: 450€...
30/11/2023 14:55

Zona: Divjake
Shitet motor mtz 250 , benzine , e vitit 1985 . ne gjendje shume te mire . per me shume informacion me kontakto . adresa : tirane cmimi : 150.000 all ...
27/11/2023 21:19

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shitet skuter ne tirane me cmimi 250 mij lek. shkruaj ne whatsapp per me shune detaje....
27/11/2023 11:46

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Trasporti vetem brenda tiranes. bicikleta eshte pak e perdorur,gjendja 10/10...
27/11/2023 11:43

Zona: Laprake
Shitet gilera runner malossi 180cc viti 2002 4 kohesh motori eshte ne gjendje perfekte i mbajt nga merakli dhe kush ia din vleren ketij lloj motorri e din sesa i vecant eshte i gatshem per cdo lloj ...
26/11/2023 18:55

Tirana - Shitet Keeway

Zona: Laprake
Motorr 65cc marka keeway motorri eshte i mirembajtur ne gjendje 10/10. ngjyra e zez mat siguracion kolaudim dhe letra te paguara per 1 vit. sherbimet e bera ne kohe i sapolyer cmimi i diskutue...
26/11/2023 14:11

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Nje femrash dhe nje per femije te rritur pra 24. cmimi pa diskutueshem per te dyja bashke 10 000 leke te reja ...
22/11/2023 11:12

Zona: Don Bosko
☆☆☆ofert▪︎bombastike•schwin•26•inch•made in u.s.a.•marsha•7×3•goma•akull•te•reja•accessories•transport ne te gjith shqiperine•bicikleta ju vjen aty ku ju ndodheni....
19/11/2023 22:12

Zona: Don Bosko
☆☆☆safari•26inch•optima•biciklet•gjermane•trup•alumini•amortizator•goma•akull•te•reja•aksesore•transport brendadhejasht tirane•bicikleta•ju vjen aty ku ju ndodheni...
13/11/2023 13:33

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Biciklet per vajza +4 vjec. bicikleta eshte perdorur vetem tre muaj (eshte blere 8.000 leke)....
15/10/2023 19:24

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Okazion, shitet bicicklete 120€ shitet bicikleta per arsye emigrimi ddhe mos perdorimi. bicikleta eshte ne gjendje 9/10. kush do ta marr te kontanktoj ne numrin e whatsappit. ...
13/10/2023 14:51

Zona: Qender
Biçikleta është: frenat me alkol - me rrip Është e mbajtur shume mir dhe shume praktike te pedalosh. te kontaotojne vetem personat qe duan te blejne biçiklete ...
12/10/2023 10:39

Zona: Kamez/Paskuqan
Shitet biçikleta origjinale e ardhur nga🇮🇹 akull e re pjesët të gjitha shimano trup komplet alumin çmimi 220 milek ...
08/10/2023 19:47

Zona: Kamez/Paskuqan
Shitet biçikleta origjinale akull e re pjesët të gjitha shimano trup komplef alumin çmimi 240 milek ëdht akull e re ...
08/10/2023 19:42

Zona: Kamez/Paskuqan
Biçikleta ësht akull shum e majt sësht përdor ka ardh nga italia çmimi 210 milek ...
08/10/2023 19:34

Zona: Kamez/Paskuqan
Shitet karroc invalidi mr bateri karroca ka punuar 2 muaj ka karikus origjinal 0674034339...
02/10/2023 15:08

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
☆☆☆cobran•e•bike•28inch•biciklet•italiane•35km-45kmtrupalumini•accessories•transport•bicikleta•ju vjen aty ku ku ndodheni...(((...
21/09/2023 11:39

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shitet bicikleta. per me shume detaje ne whatssap ...
15/09/2023 16:10

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Biciklete elektrike pegasus motor bateri bosch me kondrapedal dhe freno ne timon me 7 marsha ka rreth 3500 kilometra ben nga 60 deri 100 kilometra me nje karikim karikues origjinal bosch amorti...
09/09/2023 01:58

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New