340x230    340x230

🏡 kancelari

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
⏩ binari shop kancelaria operon fizikisht dhe online duke ofruar nje shumellojshmeri produktesh të ndryshme si artikuj shkolle , mjete për zyra si , lodra për fëmijë, elektronike , bizhuteri e...
13/01/2023 09:57

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shiten fotokopje dhe printer me ngjyra. jane origjinal te ardhur nga gjermania.cmim te mire okazion. ndodhemi ne tirane.dhenbsp;kontaktoni ne numrin e celularit per me shume informacion rreth cmimit....
11/01/2021 16:53

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Nese ke medalje dekorata nga gjysherit apo prinderit, apo thjesht i ke gjet diku, dhe do ti shesesh, me kontakto ne whatsup ne numrin 0682743856 me dergo foto dhe flasim. flm....
30/04/2020 02:52

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim