340x230    340x230

🏡 aksesor elektronik

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Kufje me bluetooth komanda ne touch tek kufjet punon edhe ne distance 3-4 metra larg telefonit bateria 4-5 ore ...
30/12/2022 13:06

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Playstation eshte blere tek albagame. eshte i perdorur ne gjendje shume te mire pa asnje gervishtje. ...
27/12/2022 08:47

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
Kamera dahua, full color, hd, video dhe audio, 24/7 monitorimi me ngjyra,rezistente ndaj motit, ip67, 40m distance fuqia e led-it colorful view ever, dark wold never! ...
29/11/2022 14:10

Tirane - Airpods Pro

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Airpods pro te perdorur - noise cancelation - bateria kufjet 5 ore dhe mbajtsa per 3 karikime te plota - ngjyra e bardhe cmimi orgjinal 300$ cmimi ne shitje 10.000 ...
22/09/2022 13:41

Zona:
Shitet impulse sealer qyeteti: tirane per me shum ifo per perdorimin mund te informoheni me ane te vidiove ne youtube cmimi: 50mij lek nr: 0672411000 mund te na kontaktoni dhe ne whatsapp ...
01/09/2022 22:57

Zona: Qender
[panele diellore per ngrohjen e ujit shtepiak] 🔅 kursim energjie elektrike deri ne 90% 🔅 panel diellor me tuba vakumu me depozite 200 litra "me rrjedhje te lire" 🔅 pajisur 20 tuba vakumi (...
26/07/2022 20:19

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Shitet multimetër automatik dixhital profesional md-420, prodhim cek. sherben për mirëmbajtjen e pajisjeve elektrike, ka një gamë të gjerë matjesh ne fushen e elektricitetetit. kapaciteti i ...
11/05/2022 13:33

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Aparat fotografik. shumë i ri e i papërdorur. me 3 lente të madhësive të ndryshme. kontakto në whatsapp ...
18/04/2022 09:35

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Aksesore tel. dhe 226 cover iphone+samsung me cmim nen kosto shumice. aksesoret ne kuti. koverat material silikoni, gome dhe lekure, 85% e tyre me vlere mbi 200 leke copa cmim shumice. ne total 226 c...
06/04/2022 14:36

Zona: Qender
Ondensator i ri i mikrofonit usb bee dm18 mikrofoni i pc-së mikrofoni profesional usb për lojëra në laptopë kompjuterikë studio regjistrimi transmetues youtube , ne kuti i perdorur 1 here ...
23/02/2022 21:18

Zona: Qender
Lente cannon 24 - 105 mm image stabilizer macro 0.4m dhe 1.3 ft automat/manual stabilizator manual dhe automat blere ne itali cmimi origjinal 650 € qe mund te blihet e re shitet 400 € s h i ...
18/01/2022 13:40

Zona: Currilat
Sensecap m1 është një portë e brendshme lorawan me performancë të lartë, e gatshme për përdorim, e pajtueshme me helium longfi network. sensecap m1 mund të lidhet me rrjetin e popullit brend...
07/09/2021 04:09

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
S7 okazion ne gjendje sh te mire pune dhe estetike 9/10. ...
21/06/2021 17:37

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Pedal multi-efekte per kitare elektrike, digitech rp255. blere ne zvicer. shume pak i perdorur. ...
20/05/2021 13:40

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Stilolaps me kamer te fshehte ☑️regjistron video dhe audio me definicion të larte ☑️ video avi format 720x480 me rezolucion të lartë ☑️lidhje e thjeshtë me pc ose laptop ☑️le...
20/04/2021 19:58

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
tek ne do te gjeni aksesore te ndryshem per telefona celulare te modeleve dhe markave te ndryshme. kufjet hjc120 ofrojne fashion dhe prakticitet njekohesisht. keto kufje ofrojne cilesi maksimale te ...
15/04/2021 10:23

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Kamer sigurie ip wifi 1080p xiaomi ...
10/04/2021 00:27

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Android 10.0 operating system – for the best compatibility with all the latest apps and programs. 4 gb of ram and 32 gb of rom – which means lots of operating power and plentiful storage for all ...
17/03/2021 08:52

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Mini drone me kamer • • 👉 distanca 40m 👉kohezgjatja ne ajer 8 minuta 👉 pamje dhe komandim nga celulari • 👍porosit tani dhe paguaj ne dorezim cel. : +355 67 605 5465 ...
17/03/2021 08:51

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Deshironi te dini vendodhjen e makines tuaj, te partnerit / partneres, punonjesve ose sendeve tuaja me vlere ne kohe reale ? keto jane pajisjet qe jua mundesojne tre modele te testuar paraprakisht...
17/03/2021 08:49

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim