Shiten Makina fasonerie Okazion Tirane

Pajisje biznesi ne shitje 02/01/2023 13:50 Post ID: 95892


Pagesa

20,000 Euro

Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania - Harta
Lexime 127

Shiten makina fasonerie sasia 24cop me nje cmim shum te arsyeshem dhe te diskutueshem ,jan ne gjendje shum te mir pune , jan te perdorura 1vit , Cmimi esht 20.000€
Me shum info kontakto ne nr :