Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Magaziniere , Pa Eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 23/04/2024 21:00 Post ID: 260079


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Menaxher produktesh
Magaziniere , Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 1100

📢 Vende pune vakant per shitese 

👉 KRITERET:


- Te jete e gatshme dhe e afte te punoje ne grup.


- Te jete e komunikueshme


-Te kete synim pune afatgjate👉OFROHET:


⏱ Orari 06:00 me 14:00


💸 Paga shume e kenaqshme


💥Ambjent pune komod dhe i qete📍Adresa: Rruga 5 maji uzina Dinamo

📲Kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.

😊Ju mirepresim!