Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Pjatalarese , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 21/04/2024 13:14 Post ID: 254689


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Pjatalarese
Pjatalarese, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Liqeni Artificial, Tirane - Harta
Lexime 1314


📢Lake View Bar kerkon te punesoje pjatalarese per te lare gotat dhe filxhanet ne banak dhe mirembajtje te tjera✅Kriteret e punes:


😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:


💰 Pagesa te kenaqshme

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

👉 Pune full time ose part time


📍 Adresa: Liqeni Artificial, Tirana, Albania

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕