Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Agjente ne gjuhet, spanjisht, italisht, anglisht , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 1,000 Euro. Tirane

Oferta Pune 02/04/2024 22:05 Post ID: 254242


Pagesa

1,000 Euro

Pozicioni
Agjent Call Center
Agjente ne gjuhet, spanjisht, italisht, anglisht, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 723

📢 Kerkohen agjente ne gjuhet, spanjisht, italisht, anglisht✅ Kerkohet:


1.Nivel mbi mesatar te gjuhes.

2. Te gjeneroje sa me shume te ardhura

3. Ambicie dhe deshire per te punuar ne grup.

4. Disponibilitet per te punuar full time 10.00-19.00✅ Ofrojme:


1. Pagesa baze 600 deri ne 1.000 Euro.

2. Bonuse ditore, javore, mujore 


3. Kushte shume te mira pune.

4. Ambjent motivues, mirekprites dhe bashkepunues.

5.Kontrate pune dhe sigurime te paguara nga puna.

6.Puna eshte nga e hena ne te premte

7. Fundjava pushim

📍 Adresa: 21 Dhjetori , Rruga e Kavajes
📲 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose WhatsApp

😊 Ju mirepresim !