Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kasiere dhe Punonjes salle , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 15/04/2024 20:37 Post ID: 252005


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Sherbim klienti
Kasiere dhe Punonjes salle, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, ish hipoteka, Tirane - Harta
Lexime 1511

♦Big Market kerkon te punesoje:

- Kasiere

- Punonjese salle 


⏩Kriteret:

-Te jene etike gjate orarit te punes

-Te kene aftesi te mira komunikimi 

-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune

- Te jete pa angazhime shkollore

- Te jene te disponueshme per te dyja turnet


Ofrohet: 

-Paga e kenaqshme

-Kushte te mira pune


📍Adresa: Stacioni i Trenit,  ish hipoteka, Tirane 

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !