Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Operatore telefonik per gjuhet Gjermane, Italiane, Greke, Angleze, Spanjolle , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 1,0 Tirane

Oferta Pune 09/04/2024 20:50 Post ID: 248765


Pagesa

1,000 Euro

Pozicioni
Agjent Call Center
Operatore telefonik per gjuhet Gjermane, Italiane, Greke, Angleze, Spanjolle, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Komuna e Parisit Tirane, Shqiperia - Harta
Lexime 2188

📣Kerkojme operatore telefonik per gjuhet

👉 Gjermane

 👉Italiane

👉Greke

👉Angleze

👉Spanjolle

♦  Retention dhe operator per turnin e darkes me Kanadan

 👉 Team Leader⏩ Kriteret :

- Gjermanisht/italisht/spanjisht/anglisht/greqisht mbi nivelin mesatar

- Disponibilitetet FULL-TIME

- Eksperienca ne Call Center perben avantazh

- Perkushtim ne pune

- Aftesi te mira komunikimi⏩ Ofrohet:

-Pagese baze 600€+ bonuse nder me te lartat ne treg

-Orare pune Full-time

-Mundesi rritje profesionaleNa kontaktoni: Whatsapp


📧 [email protected]

📍Adresa: Komuna Parisit, Tirane