Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kuzhinier/e, Picier/e , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 20/02/2024 13:44 Post ID: 232283


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kuzhinier/e
Kuzhinier/e, Picier/e, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Porcelan - Harta
Lexime 304

📣 Pizza Pasta OGI kerkon te punesoje: 

👩‍🍳 Kuzhinier me eksperience pune 
👩‍🍳 Picier me eksperience pune 
👩‍🍳 Tiganist me eksperience pune 
💁 Kamajere (femer)
🛵 Motorrist
✅Kriteret e punes:
💼Kandidatet me eksperience te meparshme pune
😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet
👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale
✅Ofrohet:
💸 Paga e kenaqshme
🙋‍♂️ Kushte te mira pune
😊Staf mikprites
📌 Adresa: Rruga Xhanfize Keko, Porcelan
📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
😊 Ju mirepresim❕

Afati i fundit i aplikimit: 07/03/2024 22:10