Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Punonjese salle dhe Punonjese te bulmeti , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 20/02/2024 22:39 Post ID: 230139


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Punonjese salle dhe Punonjese te bulmeti , Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga panorama ish hipoteka, Tirane - Harta
Lexime 657

 ♦Big Market kerkon te punesoje:

- Punonjese salle 

- Punonjese te bulmeti 


⏩Kriteret:

-Te jene etike gjate orarit te punes

-Te kene aftesi te mira komunikimi 

-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune

- Te jete pa angazhime shkollore

- Te jene te disponueshme per te dyja turnet


Ofrohet: 

-Paga e kenaqshme

-Kushte te mira pune

📍Adresa: Rruga panorama ish hipoteka, Tirane

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !