Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Agjente Marketingu ne terren , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 20/02/2024 14:28 Post ID: 227687


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Marketing Manager
Agjente Marketingu ne terren, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Nacionale, Km7, Vaqarr, Tirane - Harta
Lexime 324

 📣 Kompania ZICO SHA kerkon te punesoje:

👩‍💻Agjente Marketingu ne terren


✅ Kerkesat per kandidatet:

1. Me eksperience pune ne pozicionin perkates (max 2 vite)

2. Te jene korrekte  dhe pa angazhime te tjera 

3. Aftesi te mira komunikuese 

4. Te kene patente

5. Mosha 25-35 vjece


Ofrohet:

💸 Paga shume e kenaqshme

📌 Kushte shume te mira pune dhe ambient komod


📍 Adresa: Rruga Nacionale, Km7, Vaqarr, Tirane

📲 Te interesuarit te dergojne nje CV ne adresen me poshte: [email protected]