Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Magazinier , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 20/02/2024 10:32 Post ID: 227676


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Magazinier
Magazinier, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha 30-40 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Nacionale, Km7, Vaqarr, Tirane - Harta
Lexime 573

  📣 Kompania ZICO SHA kerkon te punesoje:

🧑‍💼 Magazinier


✅ Kerkesat per kandidatet:

1. Me eksperience pune ne pozicionin perkates

2. Leje drejtimi 

3. Te jene korrekte  dhe pa angazhime te tjera 

4. Aftesi te mira komunikuese 

5. Mosha 25-40 vjec

6. Njohuri te programit financiar Alpha Web


📍 AdresaRruga Nacionale, Km7, Vaqarr, Tirane

📲 Te interesuarit te dergojne nje CV ne adresen me poshte: [email protected]