Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Call center Shqip , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 13/02/2024 23:28 Post ID: 220459


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Agjent Call Center
Call center Shqip, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Pediatria - Harta
Lexime 3230

NATURA THERAPY po kërkon për staf operator në Call-Center SHQIP për shitje dhe kujdes ndaj klientit në Tiranë, tek Urgjenca e Pediatrisë.

Përgjegjësitë dhe kushtet e punës:

• Prezantimi dhe shitja e produkteve dhe kujdesi ndaj klientit;

• Kandidatët femra mbi 30 vjeç kanë përparësi;

• Me ose pa përvojë pune.

• Gjuha Shqip.🇦🇱

Ofrohet:

• Kontrata e punës në bazë të legjislacionit📄

• Rrogë bazë +përqindje💰

 Kandidatët e përzgjedhur marrin trajnim falas.

Të interesuarit të kontaktojnë:☎️📞


Email:[email protected]