Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Agjent telefonik ITALISHT-GREQISHT-FRENGJISHT-GJERMANISHT-SPANJISHT , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 600 Euro. Tirane

Oferta Pune 20/02/2024 18:06 Post ID: 215303


Pagesa

600 Euro

Pozicioni
Agjent Call Center
Agjent telefonik ITALISHT-GREQISHT-FRENGJISHT-GJERMANISHT-SPANJISHT , Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 2495

Vende te lira pune si operator telefonik ne gjuhet:
♦GJERMANISHT
♦FRENGJISHT
♦ITALISHT
♦SPANJISHT
🤔Çfare te ben ty kandidatin e duhur per vendin e punes?
~Niveli i mire i komunikimit ne nje nga gjuhet e listuara 🗣️
~Disponibiliteti per te punuar minimalisht 6 ore (Part-Time) ose 8 ore (Full-Time) 🕐
~Eksperienca ne pune nuk eshte kusht i domosdoshem
✅ Cfare do te gjeni tek ne?
💶 Page baze dhe bonuse nga me te lartat ne treg
🤩 Fundjavat dhe festat zyrtare pushim
😀 Staf suportues
✔️ Ambient komod dhe modern
🛫 Udhetime turistike
📌 Per te gjithe te interesuarit, mjafton te na shkruani ne WhatsApp, te na telefononi ne numrin e shenuar ne njoftim ose te dergoni CV-ne tuaj ne e-mailin tone  [email protected]
Ju mirepresim! 😊