Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Picier, Kamarier/e, Nd Kuzhiniere, Motorrist, Pjatalarese dhe Kuzhinier , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marr Tirane

Oferta Pune 11/04/2024 18:45 Post ID: 214739


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kamarier/e
Picier, Kamarier/e, Nd Kuzhiniere, Motorrist, Pjatalarese dhe Kuzhinier, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Profesionale
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 3909

Bocconcino Resto Lounge kerkon te punesoje:🍕Picier/e (me eksperience) 


🤵Kuzhinier/e  

🧑‍🍳Ndihmes Kuzhinier/e

👨Motorrist (me ose pa motorr) 

🧼 Pjatalarese

🤵‍♀️ Kamarier/e

✅Kriteret e punes:

💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

✅Ofrohet:

💸 Paga shume e kenaqshme

🙋‍♂️ Kushte te mira pune

😊Staf mikprites


📌Adresa: Rruga Myslym Shyri 

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕