Shitese ne Kompanine e dyshekeve Melvinflex Tirane

Oferta Pune 03/02/2023 14:28 Post ID: 98764


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni
Agjent Shitje
shitese, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 175

Kompania Melvinflex kerkon te punesoje shitese ne showroom

💼me eksperience ne drejtim te shitjeve, eksperience ne call center,etj
😊 te keni komunikim te qarte
👉 njohuri te gjuhes angleze,

🙋‍♀️ kushte pune te mira
👉 ambjent komod,
〽️ puna me dy turne
💸page e kenaqshme si dhe pune sfiduese!

🎯Adresa: Rruga e Kavajes Tirane.

☎️📥Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit

🛎️Ju mirepresim!

Afati i fundit i aplikimit: 15/02/2023 12:19