Kerkohen operator telefonik Leads Generation te gjuhes italiane part time dhe full time.  Durres

Oferta Pune 05/02/2023 20:08 Post ID: 98756


Pagesa 85,000 Leke
Pozicioni
Call Center Agent
Operatore, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa SHKOZET, Bashkia Durres - Harta
Lexime 375

👉🏼Kerkohen operator telefonik leads generation te gjuhes italiane part time dhe full time.

 Kerkohet:

🔝 Njohuri te mira te gjuhes perkatese
💼 Kandidatet me ose pa eksperience pune ne cc
🙋‍♀️ Energjik dhe me deshire per pune

Ofrohet

-⛱️fundjava pushim
-💸paga 85.000 leke + bonus shitje 100Euro
👉🏼Nuk pranojme pune nga shtepia

📍Vendodhja:Shkozet Durres, Bashkia Durres