Prohealth kerkon Operator per turizem dentar dhe mjeksor te gjuhes italiane Tirane

Oferta Pune 05/02/2023 20:03 Post ID: 98177


Pagesa 500 Euro
Pozicioni
Operatore, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 474

⏩ Prohealth kerkon operator per turizem dentar dhe mjeksor te gjuhes italiane✅ Kerkohet:

🔝 Njohuri te mira te gjuhes perkatese
💼Kandidatet me ose pa  Eksperience pune 
🙋‍♀️ Energjik dhe me deshire per pune
⏳ Disponibilitet full time

✅ Ofrohet:

💰 Page baze 500 euro 
💰 Bonuse javore dhe mujore ne varesi te eksperiences
📑 Kontrate e rregullt pune
⏳ Orari i pune 9.00 -6.00
✨ Fundjava pushimAdresa: Rruga Dibres, Tirane, Albania

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whats app:

📧 [email protected]

Ju mirepresim❕