Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Retention, Team leader .Agjente , Me eksperience, Pagesa 1,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 26/01/2023 17:43 Post ID: 97955


Pagesa

1,000 Leke

Pozicioni
Retention, Team leader .Agjente , Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 299

📌 Deshironi te ardhura te larga mujore bderi ne 5000Euro ?Kjo eshte mundesia juaj!

👉🏻 Kerkojme te punesojme:

- Retention

- Team leader Spanish

-Agjente

Frengjisht
Spanjisht
Italisht
Anglisht
Gjermanisht
Greqisht


〽️ Eksperienca e meparshme perben avantazh.
⏳ Dispononiliteti full time 10-7
💸 Pagesa 600Euro +bonuse ditore, javore, mujore per agjentet
💸 Pagesa 1000Euro + perqindje mbi load per retention.
🏖️ Fundjava pushim, festa zyrtare pushim dhe pushime vjetore te paguara.
👩🏻‍💻 Kontrate e rregullt pune dhe siguracione ne baze te legjislacionit.

🎯Adresa : Bllok

🛎️Ju mirepresim!