📣 Alpha Network eshte ne kerkim per operatore te gjuhes gjermane 🇩🇪 Tirane

Oferta Pune 02/02/2023 17:01 Post ID: 97385


Pagesa 500 Euro
Pozicioni
Call Center Agent
operatore , Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa ish stacioni i trenit Tirane, Albania - Harta
Lexime 172

💻Alpha Network eshte ne kerkim per operatore te gjuhes gjermane me eksperience te meparshme ne fushatat

FOREX/RECUPERO.


👉🏻Ofrohet:


💸Paga baze 500Euro + 12% per cdo FTD

✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.

👩🏻‍💻Kushte shume komode pune


☎️📥Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose dergoni Cv ne adresen e email

[email protected]