Century 21 Atrium kerkon te punesoje: Konsulent/e Imobiliar. Tirane

Oferta Pune 03/02/2023 14:28 Post ID: 97379


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Agjent Imobilar
Konsulent/e Imobiliar., Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Brryli - Harta
Lexime 524

📌 Century 21 Atrium me vendodhjen prane Brrylit dhe me nje eksperience 5 vjecare ne tregun imobiliar kerkon te punesoje:

-Konsulent/e Imobiliar.


〽️ Ne po kerkojme persona qe kane deshire per te punuar ne shitje dhe te rriten profesionalisht ne nje nder kompanite me te medha imobiliare ne bote.


👉🏻 Nese jeni duke kerkuar te ndertoni nje karrier ne tregun imobiliar apo si dhe te rriteni profesionailsht ne kete fushe Century 21 Atrium jua jep kete mundesi duke ju ofruar :


💸Page te kenaqshme
⏳Trajnime te vazhdueshme nga trajnues te huaj shqiptare brenda dhe jashte vendit.
👩🏻‍💻Marketing


☎️📥 Per tu bere pjese e zyres Century 21 Atrium mund te dergoni CV ne adresen :

[email protected]