Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Dealer-Crupier , Pa Eksperience, Pagesa 62,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 29/01/2023 12:43 Post ID: 87815


Pagesa

62,000 Leke

Pozicioni
Dealer-Crupier, Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Kompleksi Taiwan, Tirane, Albania - Harta
Lexime 682

📢 Regency Casino kerkon te punesoje vajza ne pozicionin Dealer-Crupier !


✅ Kriteret e Punesimit

1- Vajza te moshes mbi 21 vjece

2- Te jene te shkathta dhe te paraqitshme

3- Te jene korrekte ne pune, bashkepunuese dhe komunikuese me koleget dhe klientet.

📌 Detyrat dhe pagesa: Dealer eshte personi qe zhvillon lojen ne tavolina, dhe per tu bere dealer kompania jone ofron mundesine e nje kursi disa javor me pagese dhe certifikimin. Pas certifikimit si dealer punesimi eshte i sigurt ne kompanine tone.

Cfare ofrohet tjeter:

✨ Kushte shume te mira pune.

⏳ Puna eshte me tre turne me rrotacion, 5 dite ne jave dy dite pushim, 8 ore ne dite, pauza gjate orarit te punes, ushqim kafe etj free.

💰 Ofrohet paga baze 62000 leke te reja plus bakshishet qe i bejne te ardhurat mujore shume te kenaqshme te cilat i kalojne mbi 1 milion leke ne muaj, si dhe shume benefite te tjera.

👉🏻Procedura aplikimit: Te interesuarat te na kontaktojne ne adresen e emailit tone [email protected] ne numrin tone te telefonit ose prane zyrave tona ne kompleksin Taiwan.