Oferta Pune ne Tirane, Profesioni operator ne Gjuhen Gjermane , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 19/10/2023 22:05 Post ID: 175942


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Agjent Call Center
operator ne Gjuhen Gjermane, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes - Harta
Lexime 712

✅ Oferta pune per operator ne Gjuhen🇩🇪 Gjermane👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikimin e gjuhes gjermane🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.⏳Disponibilitet per te punuar full-time ose part time👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup.👉🏻Ofrohet:💸Page maksimale + bonuse ditore, javore, mujore✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.👩🏻‍💻Kushte shume komode pune dhe ambient modern📌 Fushata te ndryshme 👉 Fundjava pushim 📍 Adresa : Rruga e Kavajes te deliorgji☎️📥Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit🛎️Ju mirepresim!