Njoftime Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier/e Ndihmes Kuzhinier/e , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Njoftime Pune 22/10/2023 20:38 Post ID: 175928


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kamarier/e
Kamarier/e Ndihmes Kuzhinier/e, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Viktor Eftimiu, Prane KESH - Harta
Lexime 800

⏩ Restorant A'mare kerkon te punesoje:


🍸 Kamarier/e

🤵‍♀️  Ndihmes Kuzhinier/eKriteret e punes:

💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


Ofrohet:

💰 Pagesa te kenaqshme

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍 Adresa: Rruga Viktor Eftimiu, Prane KESH

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕