Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Ndihmes Kamarier Restoranti, Ekonomist/e, Banakier/e, Kasiere , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 01/10/2023 21:43 Post ID: 175869


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Ekonomiste
Ndihmes Kamarier Restoranti, Ekonomist/e, Banakier/e, Kasiere, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Parku Rinia, Rruga Ibrahim Rugova 3, Tirane - Harta
Lexime 878

📣 Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje  :

🤵‍♂️ Ndihmes Kamarier Restoranti 

🤵‍♂️ Ekonomist/e Eksperience ne sektorin e Bareve dhe Restoranteve( inventare, receptura, costo etj)

🍸 Banakier/e

🤵‍♀️ Kasiere 
⏩ Kriteret e punesimit

🔸️Te kene eksperience te meparshme pune

🔸Te jene te sjellsem dhe te qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune

🔸Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese👉🏻 Ofrohet:

💸  Paga e kenaqshme 

📌 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites
📍AdresaParku Rinia, Rruga Ibrahim Rugova 3, Tirane


📞 Kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit

😊 Ju mirepresim!