Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Barist/e, Ndihmes kuzhunier/e, Kamarier/e dhe Kasiere , Pa Eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 22/10/2023 14:06 Post ID: 175646


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Barist/e, Ndihmes kuzhunier/e, Kamarier/e dhe Kasiere, Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rinas/Aeroporti
Adresa Rinas , Shqiperi - Harta
Lexime 1217

📌Ofrohet  mundesi punesimi per:

- Barist/e

- Kasiere

- Ndihmes Kuzhinier/e

- Kamarier/e

✅Kriteret e punes:


🔸Me ose pa eksperience te meparshme pune

🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete e shkathet dhe pozitive


👉 Ofrohen:

👩🏻‍💻 kushte te mira pune.

💸  Paga e kenaqshme

🚖 Sherbim transporti📍Adresa
:Rinas, Tirane

📞 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose WhatsApp

😊 Ju mirepresim!
Afati i fundit i aplikimit: 20/10/2023 17:25