Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Ndihmes Ekonomiste , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 22/10/2023 23:33 Post ID: 175013


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Ekonomiste
Ndihmes Ekonomiste, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Siri Kodra Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 5093

Hidrosanitare Dori Design kerkon te punesoje Ndihmes Ekonomiste


āœ…Kriteret e punes:

šŸ”“ Kandidatet me ose pa eksperience puneĀ 

šŸ”“Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

šŸ”“Te jene te shkathet dhe me etike profesionaleĀ 


šŸ‘‰šŸ»Ofrohet:

šŸ’µĀ Pagesa e kenaqshme + siguracione

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

šŸ“Adresa: Rruga Siri KodraĀ 

Ā šŸ“²šŸ“žPer me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresimā•