Oferta Pune ne Tirane, Profesioni -Kasiere -Kamarier/e -Sanitare -Fastfoodier -Motorrist , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 30/09/2023 13:37 Post ID: 174530


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kamarier/e
-Kasiere -Kamarier/e -Sanitare -Fastfoodier -Motorrist , Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori,Tirane - Harta
Lexime 847

⏩ Likos Burger Ofron Vende te Lira Pune

-Kasiere
-Kamarier/e
-Sanitare
-Fastfoodier

-Motorrist✅Kriteret e punes:

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

🍀 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕


Afati i fundit i aplikimit: 31/09/2023 08:59