Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Banakier/e, Kamarier/e, Shitese, Pasticier/e, Furrexhi , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 17/10/2023 18:39 Post ID: 174229


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Banakier/e
Banakier/e, Kamarier/e, Shitese, Pasticier/e, Furrexhi, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Myslym Shyri - Harta
Lexime 704

📢 SOMEG BAKERY & PASTARY

Per pozicionet :


👉 Banakier/e

👉 Kamarier/e

👉 Shitese

👉 Pasticier/e

👉 Furrxhi


⏩ Kriteret e punes:

📌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune 

😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

💥 Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


✅ Ofrohet: 

💰 Paga konkuruese

😊 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

⚡Per te gjitha pozicionet ka dite pushimi

📍Adresa:  Rruga Myslym Shyri 

📲📞 Na Kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose WhatsApp
Ju mirepresim!