Njoftime Pune ne Tirane, Profesioni Kuzhinier, Kamariere, Banakier, Ndihmes Banakier, Sanitare , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Njoftime Pune 17/10/2023 20:58 Post ID: 174110


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kuzhinier/e
Kuzhinier, Kamariere, Banakier, Ndihmes Banakier, Sanitare, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Kompleksi Square 21 - Arlis - Harta
Lexime 2165

📣 Naya Resto Lounge kerkon te punesoje:

🤵‍♂️ Kuzhinier

🤵‍♀️ Kamariere

🍸 Banakier

🤵‍♂️ Ndihmes Banakier

🍽 Sanitare


⏩Kerkohet:

👉Te jene etike gjate punes

😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese 

📌Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune

⏩Ofrohet:

💰 Page e kenaqshme 

Kushte te mira pune.

📍Adresa: Kompleksi Square 21 - Arlis 

📲📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit + ose ne WhatsApp

😊 Ju mirepresim!