Oferta Pune ne Vlore, Profesioni Agjent/e Imobiliar/e , Pa Eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Vlore

Oferta Pune 05/12/2023 11:21 Post ID: 173613


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
konsulent it
Agjent/e Imobiliar/e, Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Vlore - Qender
Adresa Vlore,Shqiperia - Harta
Lexime 875

FUTURE HOME Real Estate eshte kompania me e madhe imobiliare Shqiptare.
Ndersa forcojme pozicionin tone ne Shqiperi si kompani lider ne ofrimin e sherbimeve Imobiliare,
ne po zgjerojme aktivitetet tona ne treg.
Ne jemi ne kerkim te personave te motivuar dhe te apasionuar per t'u bashkuar me ne ne pozicionin:

Agjent/e Imobiliar/e ne Qytetin e Vlores.

Cfare do te gjeni ne Future Home?

Aktivitete dhe Trajnimet te vazhdueshme (brenda dhe jashte vendit),
per te sjell ne treg agjent profesionist dhe te pregatitur.
Idete e reja, kreativiteti yt , aftesite e tua te komunikimit,
dhe me e rendesishmja deshira jote per punen do te jene gjithmone te vlersuara nga Kompania
Promovim bazuar mbi produktivitetin, punen e vazhdueshme, ndjekjen e procesit dhe
profesionalizmin e treguar.
Ofrohet suport nga ekipi dhe kerkohet standart sherbimi tek klienti.


Cfare kerkohet:

Te keni mbaruar shkollen e larte Bachelor.
Te kete pervoja te meparshme ne shitje.
Bashkepunues dhe te pelqej punen ne ekip.
Te dije nje gjuhe te huaj.
Energjik/e dhe ambicioz/e.
Aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi.
Te dije te perdor programet baze kompjuterike.


Dergoni CV me foto ne:
🌐
📩 [email protected]